Wieś w Powiecie chce mieć swojego reprezentanta w Radzie Powiatu

Komitet Wyborczy Wyborców Wieś w Powiecie zgłosił 12 kandydatów do Rady Powiatu Obornickiego.

W przeszłości informowaliśmy już o kandydaturze Daniela Wiśniewskiego. Kierownika domu dla bezdomnych w Gościejewie znajdziemy na liście KWW Wieś w Powiecie pod numerem 3. Liderem został wybrany Damian Nerkowski. Sołtys Jaracza stawia na poprawę relacji z powiatem, czy też lepszą promocję walorów wsi. Poniżej prezentujemy pełną listę tego komitetu:

1. NERKOWSKI Damian Marcin
2. KOWALSKI Marek Jerzy
3. WIŚNIEWSKI Daniel
4. PIOTR-ŚWIERAD Ewa
5. JURGA Radosława Maria
6. RYBAK Sławomir Paweł
7. SAWIŃSKA Paulina
8. SKRZYPEK Barbara
9. NOWAK Hubert Jerzy

KWW Wieś w Powiecie - kliknij

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2