Rozrywka eoborniki.pl

Kolejny wieczór operetkowy

  • T.Rojna
Kolejny wieczór operetkowy

Kolejne spotkanie z lekką muzą które odbyło się 22 października miało charakter kameralny. Tym razem program pod tytułem „Koncert Trzech Sopranów” przygotowały panie, solistki scen poznański: Anna Bajerska-Witczak, Karolina Garlińska i Emilia Zielińska. W programie koncertu znalazły się między innymi:

Czy jest „Mężczyzna idealny”?

  • T.Rojna
Czy jest „Mężczyzna idealny”?

 Na to pytanie uzyskaliśmy odpowiedź będąc widzem komedii terapeutycznej  pod tym właśnie tytułem wystawionej przez artystów  Teatru Palladium na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury. Autorem komedii jest Andrzej Pacuła  a spektakl wyreżyserował Stefan Friedmann. W przedstawieniu wystąpili: Ewa Lorska, Michał Milowicz, Piotr Pręgowski  i  Tadeusz Ross.

IX raz dixielandowo w Poznaniu

  • T.Rojna
IX raz dixielandowo w Poznaniu

Przy wsparciu sponsorów i zaangażowaniu organizatorów 23  września br. odbył się kolejny IX Poznań Old Jazz Festival. Miłośnicy tego spontanicznego i radosnego brzmienia mieli swoje święto. Dixielandem można było się delektować  praktycznie całą  wrześniową sobotę.

Weekend Seniora

  • T.Rojna
Weekend Seniora

Weekend Seniora to dwudniowa impreza w której głównymi bohaterami byli oborniccy seniorzy. Wszystko działo się w dniach 15 i 16 września br. Pierwszego dnia w Obornickim Ośrodku Kultury odbyła się biesiada wspomnień i dobrej zabawy.

Rap w kościele?...dlaczego nie!

  • T.Rojna
Rap w kościele

W kościele Miłosierdzia Bożego w Obornikach wystąpił  polski raper Piotr Kowalczyk znany pod pseudonimem TAU. Koncert odbył sie 8 września. Artysta prezentuje chrześcijański nurt hip-hopu a koncert odbył się z inicjatywy wikariusza parafii Mateusza Szkudlarka.