Rozrywka eoborniki.pl

„STARE ALE JARE”

  • T.Rojna

Hasło "stare ale jare" jednoznacznie kojarzy się z corocznymi spotkaniami seniorów organizowanymi od 2001 roku przez Obornicki Ośrodek Kultury. Pierwsze spotkania ograniczały się do przeglądów zespołów śpiewaczych a od 2007 roku przyjęły one charakter pikników. Tegoroczne XVII spotkanie odbyło się 5 sierpnia i jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem zwłaszcza seniorów.

Dzieciaki, Julka i wspaniała zabawa.

  • T.Rojna

Organizatorem tegorocznego Dnia Dziecka było Biuro Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego które wraz z zaproszonymi  podmiotami zaoferowało szereg zajęć i atrakcji  dzięki którym w niedzielne popołudnie /04.06/ zapewniły dzieciom młodszym i starszym wspaniałą zabawę. Już po raz trzeci dziecięca fiesta odbyła się w Obornickich Łazienkach. Jest to wspaniałe miejsce na organizowanie takich imprez. 

„REJS MARZEŃ”

  • T.Rojna

rejs 1

 

W ten muzyczny rejs w niedzielne popołudnie 21 maja zabrały nas: grupa instrumentalno- wokalna „TALDEO” z Obornik oraz grupa teatralna  „TO MY” z Rogoźna. Rejs rozpoczął się o godzinie 18.00 na pokładzie Obornickiego Ośrodka Kultury.