Trwają rozmowy w KWW Henryka Szramy

Trwaja intensywne rozmowy w KWW Henryka Szramy.

Upłynął tydzień od czasu wyborów samorządowych. W przypadku gmin: Oborniki i Rogoźno nie zmieniło się nic lub niewiele. Zupełnie inaczej jest w Ryczywole. Tam Wójtem Gminy Ryczywół został wybrany Henryk Szrama. Znacząco zmienił się skład Rady Gminy. W nowej kadencji wystarczająca większość do samodzielnego rządzenia w organie uchwałodawczym będzie miał komitet Henryka Szramy. To jego radni zadecydują o wyborze choćby Przewodniczącego Rady Gminy.

Na chwile obecną ustalono wstępny podział ról. Mają w nim nastąpić jeszcze zmiany. Szczegóły mają zostać dopięte po 4 listopada. Samo ślubowanie radnych kadencji 2018-2023 ma się odbyć 19 listopada.

 

Komentarze  

#2 Kameleon 2018-10-29 10:51
Cytuję J:
Chyba po 4 LISTOPADA...

Raczej mają racje - po 5
Cytować
#1 J 2018-10-28 22:08
Chyba po 4 LISTOPADA...
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież