Skip to main content

O portaluPaź 20, 2023

Czas na zmiany - nowy wygląd portalu eoborniki.pl

Żegnamy dzisiaj stary szablon naszej strony www i prezentujemy nową odsłonę portalu www.eoborniki.pl. Nasz portal istnieje od 2002 roku, przez te wszystkie lata wygląd naszej strony ulega cały czas modyfikacji. Rozwój rozwiązań webowych wymagają ciągłych zmian. Wiemy, ze dla naszych czytelników najistotniejsze są treści, jednak ich prezentacja ma ogromne znaczenie, choćby dla pierwszego wrażania.

Lis 12, 2021

Rocznica obserwowania na FB

Bardzo sympatyczna funkcjonalność portalu społecznościowego pokazuje nam, że jesteście z nami od wielu lat.

Sie 2, 2020

Zasady komentowania

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trak...

Maj 3, 2016

Zmiany na eoborniki.pl

Przez kilka minionych dni trwały bardzo intensywne prace przy naszym portalu. Dokonano szereg zmian, oceńcie sami ….

Kwi 5, 2016

Poszukujemy współtwórców portalu

Uwaga, poszukujemy osób chcących współtworzyć nasz portalwww.eoborniki.pl . Nie oferujemy „zatrudnienia”, portal w obecnej formie nie posiada wystarczającej bazy reklamodawców ani sponsorów pozwalających na opłacanie twórców.

Gru 7, 2014

Zamów życzenia świąteczne na eoborniki.pl

Już pora na świąteczne życzenia, to piękny czas. Jeżeli prowadzisz firmę, zarządzasz instytucją nie możesz zapomnieć o swoich klientach czy interesantach. Koniecznie złóż im świąteczne i noworoczne życzenia.

Lis 17, 2014

Co jeszcze o wyborach i statystyki eO

Wybory samorządowe stały się testem nie tylko dla naszego serwera ale i dla Państwowej Komisji Wyborczej. Ich system niestety zawiódł.