Moto eoborniki.pl

Z jakimi karami wiąże się brak ważnego ubezpieczenia OC?

  • Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że po polskich drogach porusza się około 100 tys. pojazdów nieposiadających obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ich właściciele sporo ryzykują. Kara za brak ważnego ubezpieczenia OC wzrosła w 2020 roku, a w kolejnych latach szykują się kolejne podwyżki. Ile zapłacą kierowcy za to przewinienie? Jak znaleźć korzystne ubezpieczenie OC w niskiej cenie i nie ponosić zbędnego ryzyka?

Myjnia ręczna - jak z niej skorzystać?

  • Artykuł sponsorowany

Myjnie ręczne można rozróżnić na dwa rodzaje. Bezdotykową i obsługową, z tą różnicą, że w drugim przypadku samochód czyści pracownik myjni. Korzystanie z nich gwarantuje szybkie i sprawne wyczyszczenie auta, jednak zarówno jedne, jak i drugie mają swoje wady oraz zalety.

Jaki dodatek do paliwa wybrać, by oczyścić układ zasilania paliwem na wiosnę?

  • MP

Garażowe porządki na wiosnę powinny zaczynać się od samochodu. Kiedy temperatura będzie częściej dodatnia niż ujemna, oprócz dokładnego mycia karoserii i czyszczenia wnętrza pojazdu, warto zrobić przegląd układu kierowniczego, hamulcowego i zasilającego silnik. By z koli uniknąć poważnych usterek auta liczącego już kilka wiosen, warto zastanowić się nad uniwersalnym dodatkiem do paliwa, który dodatkowo wspomoże w pracy silnik.

Lokalizator GPS

  • Artykuł sponsorowany

Ludzie szukający sposobu na bardziej przejrzyste zarządzanie flotą raczej napotkały na swojej drodze system nadzoru GPS, a raczej dedykowany jemu lokalizator.