Moto eoborniki.pl

Części samochodowe dla mechaników - gdzie kupić?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Problem z dostarczeniem potrzebnych części to jeden z większych koszmarów każdego mechanika. Przez brak potrzebnych zamienników wydłuża się czas nie tylko naprawy popsutej maszyny, ale też czas prac, w których zepsuta maszyna jest niezbędna na przykład prace budowlane z użyciem koparki, koparko-ładowarki lub mini koparek. Co więc robić, aby uniknąć presji czasu z każdej możliwej strony?

Kradzież samochodu a odszkodowanie

  • Artykuł sponsorowany

Mimo tego, że w dzisiejszych czasach większość samochodów posiada nowoczesne zabezpieczenia, a właściciele aut parkują swoje pojazdy w garażach, wciąż dochodzi do częstych kradzieży. Jak w takiej sytuacji zadbać o satysfakcjonujące odszkodowanie, które pokryje powstałe straty?

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie autocasco?

  • tekst sponsorowany

Ubezpieczenie autocasco należy do dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, które jednak wybierane są przez wielu kierowców w Polsce. Według danych Polskiej Izby Ubezpieczeń na koniec 2017 roku liczba takich polis wynosiła 6,37 mln. Dlaczego tak wielu kierowców decyduje się na zakup tego ubezpieczenia? Jakie kryteria decydują o tym, że posiadacze pojazdów wybierają tę polisę?

Platformy rowerowe odpowiedzią na wszystko!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a zaraz po nich wyjątkowo długi weekend majowy. Warto już teraz pomyśleć o tym, co zrobimy w te pierwsze, wiosenne dni roku. Może mała wycieczka rowerowa? Ale najpierw należy się do niej odpowiednio przygotować!