fbpx

Moto eoborniki.pl

Opony superelastyczne dla wózków widłowych — czym się wyróżniają?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Opony do wózków widłowych stworzone zostały z myślą o pracach magazynowych, które wymagają często podnoszenia ciężkich ładunków. Zróżnicowane pod kątem elastyczności opony przemysłowe to rozwiązanie umożliwiające precyzyjne manewrowanie wózkiem widłowym niezależnie od stopnia obciążenia. Dobranie odpowiedniego ogumienia pozwala zoptymalizować procesy logistyczne w magazynach oraz uniknąć nieestetycznych śladów gumy na podłodze.

Czytaj więcej...

Nasz pierwszy samochód - skąd go kupić?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Większość młodych ludzi za pierwszą poważniejszą inwestycję w dorosłym życiu uznaje prawo jazdy. W naszym kraju to już tradycja, że po ukończeniu 18 roku życia młodzi ludzie u progu dorosłości postanawiają jak najszybciej zdobyć uprawnienia kierowców, które później znacznie ułatwiają życie. Gdzie kupić pierwszy samochód? Jak znaleźć zaufany punkt sprzedaży samochodów? Czytaj więcej...

Jak wybrać dobry serwis blacharsko-lakierniczy?

  • Artykuł sponsorowany

Naprawa blacharska wiąże się zwykle ze sporym wydatkiem. Zapłacić duże pieniądze za usługę wykonaną byle jak? Wątpliwa przyjemność. Spróbujmy ustalić zatem jak rozpoznać warsztat, z którego będziemy zadowoleni.

Czytaj więcej...

Jak kupić dobre i tanie ubezpieczenie OC?

  • Artykuł sponsorowany

Rokrocznie właściciele pojazdów zobowiązani są do zawarcia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC). Ma ono chronić przed ewentualnymi konsekwencjami szkód powstałych z winy kierującego pojazdem. Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują nierzadko diametralnie różne warunki pod względem cenowym. W jaki sposób wybrać najlepsze z nich? Jak je porównać?

Czytaj więcej...

Leasing samochodów Premium - co warto wiedzieć?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Obecnie wielu przedsiębiorców planujących zakup nowych samochodów do floty decyduje się na skorzystanie z leasingu. Jego popularność jego ogromna z racji nieskomplikowanych formalności oraz wielu korzyści podatkowych. Jednak co ważne, firmy chętnie korzystają z tego finansowania również przy zakupie pojazdów klasy Premium.

Czytaj więcej...