Moto eoborniki.pl

Nowa odpowiedź koncernu Michelin na zmieniające się potrzeby kierowców

  • Artykuł sponsorowany

Zmiany klimatu, których doświadczamy obecnie w Europie i na całym świecie, stwarzają nowe wyzwania dla przemysłu samochodowego. Nie chodzi wyłącznie o coraz gorętsze miesiące letnie. Pogoda bywa bardzo niestabilna. Zjawiska takie, jak nagłe skoki temperatury, niespodziewane opady czy nieprzewidziane wichury – stwarzają całkiem nową sytuację na drogach. Co za tym idzie – rosną oczekiwania i wymagania dzisiejszych kierowców wobec jakości opon.

TOP 5 usterek w samochodzie – jak ich unikać?

  • Artykuł sponsorowany

Awarie samochodowe zdarzają się w każdym pojeździe w wyniku zużycia elementów eksploatacyjnych oraz nadmiernemu użytkowaniu pojazdu. Z jakimi usterkami mamy do czynienia oraz jak ich unikać? W artykule przedstawimy 3 częste awarie występujące w samochodzie.

Jaka kamera samochodowa będzie najlepsza na wakacje

  • Artykuł sponsorowany

W sezonie urlopowym, ludzie często decydują się na podróż w upragnione miejsce wypoczynku samochodem. Jest to dla niektórych tańsze rozwiązanie niż na przykład podróż samolotem oraz pozwala na zabranie dowolnej ilość bagażu. By dodatkowo zabezpieczyć samochód na terenie obcego kraju i tym samym zwiększyć własny komfort, warto zaopatrzyć się w kamerkę samochodową. Doradzamy, jaki model najlepiej sprawdzi się w podróży i na co należy zwrócić uwagę.

Jak kupować części samochodowe?

  • Artykuł sponsorowany

Wybór miejsc, w których można kupić części samochodowe jest całkiem duży: sklepy motoryzacyjne, zaprzyjaźniony mechanik oraz - oczywiście - internet. Ta ostatnia wersja w wielu przypadkach może okazać się najkorzystniejsza zarówno jeśli chodzi o ceny, jak i asortyment, należy jednak dobrze sprawdzić źródło. Dokonując zakupu w miejscach niesprawdzonych, można tylko niepotrzebnie stracić pieniądze.