Moto eoborniki.pl

Porównaj składki, wybierz korzystną ofertę

  • tekst sponosowany
Porównaj składki

Kupujesz nową polisę lub przedłużasz obecną? Jeżeli nie chcesz przepłacić, koniecznie porównaj oferty dostępne na rynku i wybierz spośród nich najtańszą. Jest o co walczyć, bo idzie o naprawdę duże. Dzięki porównaniu w Twojej może zostać nawet kilkaset zł! Wystarczy się po nie schylić, o czym piszemy w artykule.

Czym jest mobilny warsztat samochodowy i kiedy warto korzystać z takich usług?

  • nadesłane do eoborniki.pl
mobilny warsztat samochodowy

Mobilne warsztaty samochodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na tym, że oferują one nie tylko wysokiej jakości usługi z zakresu mechaniki samochodowej, lecz również prawdziwy komfort i wygodę dla kierowców. Dlaczego? Przekonajmy się!

Czy system monitorowania pojazdów działa w miejscach, gdzie brak zasięgu?

  • tekst sponosowany
system monitorowania pojazdów

Kradzieże samochodów to jedne z najczęstszych przestępstw. Choć ich liczba z roku na rok zdaje się spadać, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Dlatego wielu właścicieli aut – zwłaszcza tych z wyższej półki – inwestuje w profesjonalny system monitorowania pojazdów. Czy jest to rozwiązanie zawsze niezawodne? Co stanie się np. gdy skradzione auto trafi na podziemny parking, gdzie brak zasięgu?