Moto eoborniki.pl

Poznań Motor Show

  • MTP

fotobueno MOTOR SHOW press night (121) (002)

 

Wystartowała najważniejsza motoryzacyjna impreza w tej części Europy. Co przygotowali przedstawiciele największych, światowych motoryzacyjnych marek? Wśród atrakcji znajdą się m.in. Motomiasteczko dla dzieci, tor ŠKODA KODIAQ, zlot caravaningowy i Motor Show Film Fest.

Autocasco – co musisz wiedzieć?

  • Dominik Fidor

samochodzik

 

Wielu kierowców zastanawia się, czy warto wykupić polisę Autocasco. AC nie jest obowiązkowe. W pewnych sytuacjach jest jednak korzystne. Co warto wiedzieć na temat tego nieobowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego? I kiedy jego wykupienie będzie najbardziej opłacalne?

Leasingowanym samochodem na wakacje za granicą

  • tekst sponosowany

vw w leasing

 

Leasing. Idealne rozwiązanie dla wielu firm, które do swojej codziennej pracy potrzebują dużej floty aut. Dzięki dogodnym usługom leasingowym pracownicy są mobilni i mogą jeszcze lepiej wypełniać swoje obowiązki. Co jednak gdy chcemy wyjechać takim samochodem na zagraniczne wakacje? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

W jakim zakresie możliwa jest renowacja alufelg?

  • tekst zewnętrzny

renowacja alufelg (1)

 

Dobrze dobrane felgi aluminiowe znacząco poprawiają zewnętrzny wygląd auta, dzięki czemu cieszą się na rynku motoryzacyjnym zasłużoną popularnością. Podobnie zresztą jak dziury na polskich drogach. Regularne spotkania aluminiowych obręczy kół z kiepską nawierzchnią rodzą po pewnym czasie konieczność ich odnowienia. Czy renowacja alufelg może jednak naprawdę sprawić, że będą wyglądały z powrotem nowe?

Jak kupić używany samochód i nie zwariować?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

auto

 

Kupno samochodu to jedna z ważniejszych decyzji, dlatego często towarzyszą jej duże emocje. Nic dziwnego, ponieważ to duży wydatek, z którym wiążą się spore oczekiwania i potrzeby. O czym warto pamiętać przy wyborze używanego samochodu, aby nie wpaść w pułapkę?