Moto eoborniki.pl

Prawo jazdy kat. B - praktyczne porady jak zdać egzamin

  • tekst sponsorowany

Jeśli zdecydowaliście się zainwestować w kurs na prawo jazdy, to bardzo dobra decyzja. Niestety sama obecność w szkole jazdy i dobre chęci nie wystarczą – przed wami trudne zadanie. Chodzi o dwuetapowy egzamin na prawo jazdy. Cieszy się on złą sławą i stosunkowo niskim wskaźnikiem zdawania, jednak nie ma co popadać w przesadny pesymizm. Na podstawie obserwacji świeżo upieczonych posiadaczy prawa jazdy przygotowaliśmy mini poradnik dla kandydatów na kierowców!

Wynajem krótkoterminowy samochodów – jakie ma zalety?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Konieczność dostosowania się do komunikacji miejskie może być naprawdę frustrująca. W końcu musimy dopasować cały plan dnia względem odjazdu autobusu, metra lub tramwaju. Szczególnie może to być uciążliwe wtedy, gdy jesteśmy w podróży. Dlatego warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem samochodów. Jednak najpierw koniecznie poznajmy zalety tego rozwiązania.

Kary za brak OC nie są niskie

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Prawo nakłada na właścicieli aut obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC. Kto się do niego nie dostosuje, powinien liczyć się z karami. A te nie są niskie i naprawdę mogą mocno wydrenować kieszeń kierowcy. Przeczytaj więcej na ten temat.

Co zrobić, gdy trzeba anulować rezerwację wynajmowanego samochodu

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Rezerwacja samochodu w wypożyczalni przed planowanym wyjazdem na urlop to doskonałe rozwiązanie gdy chcemy mieć pewność, że w wybranym terminie będziemy mogli cieszyć się niezależnością i mobilnością. Rezerwacja auta oraz dopełnienie formalności to jedna kwestia. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy z jakichkolwiek przyczyn musimy nasz urlop odwołać lub przesunąć termin. Co wtedy zrobić z zarezerwowanym samochodem?

Kompleksowe ubezpieczenie dla przedstawicieli branży moto

  • MP

Ubezpieczenie Motor Trade to pakiet przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo handlem samochodami. Zwykle korzystają z niego osoby kupujące lub sprzedające pojazdy lub przedsiębiorcy zajmujący się motoryzacją. W zakres tego ubezpieczenia wchodzą nie tylko samochody osobowe, ale również motocykle, furgonetki i samochody ciężarowe. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć siedzibę firmy i cały sprzęt, jaki się w niej znajduje.