Moto eoborniki.pl

Wynajem krótkoterminowy samochodów – jakie ma zalety?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Konieczność dostosowania się do komunikacji miejskie może być naprawdę frustrująca. W końcu musimy dopasować cały plan dnia względem odjazdu autobusu, metra lub tramwaju. Szczególnie może to być uciążliwe wtedy, gdy jesteśmy w podróży. Dlatego warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem samochodów. Jednak najpierw koniecznie poznajmy zalety tego rozwiązania.

Kary za brak OC nie są niskie

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Prawo nakłada na właścicieli aut obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC. Kto się do niego nie dostosuje, powinien liczyć się z karami. A te nie są niskie i naprawdę mogą mocno wydrenować kieszeń kierowcy. Przeczytaj więcej na ten temat.

Co zrobić, gdy trzeba anulować rezerwację wynajmowanego samochodu

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Rezerwacja samochodu w wypożyczalni przed planowanym wyjazdem na urlop to doskonałe rozwiązanie gdy chcemy mieć pewność, że w wybranym terminie będziemy mogli cieszyć się niezależnością i mobilnością. Rezerwacja auta oraz dopełnienie formalności to jedna kwestia. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy z jakichkolwiek przyczyn musimy nasz urlop odwołać lub przesunąć termin. Co wtedy zrobić z zarezerwowanym samochodem?

Kompleksowe ubezpieczenie dla przedstawicieli branży moto

  • MP

Ubezpieczenie Motor Trade to pakiet przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo handlem samochodami. Zwykle korzystają z niego osoby kupujące lub sprzedające pojazdy lub przedsiębiorcy zajmujący się motoryzacją. W zakres tego ubezpieczenia wchodzą nie tylko samochody osobowe, ale również motocykle, furgonetki i samochody ciężarowe. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć siedzibę firmy i cały sprzęt, jaki się w niej znajduje.