Moto eoborniki.pl

Czy system monitorowania pojazdów działa w miejscach, gdzie brak zasięgu?

  • tekst sponosowany
system monitorowania pojazdów

Kradzieże samochodów to jedne z najczęstszych przestępstw. Choć ich liczba z roku na rok zdaje się spadać, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Dlatego wielu właścicieli aut – zwłaszcza tych z wyższej półki – inwestuje w profesjonalny system monitorowania pojazdów. Czy jest to rozwiązanie zawsze niezawodne? Co stanie się np. gdy skradzione auto trafi na podziemny parking, gdzie brak zasięgu?

Poznań Motor Show

  • MTP

fotobueno MOTOR SHOW press night (121) (002)

 

Wystartowała najważniejsza motoryzacyjna impreza w tej części Europy. Co przygotowali przedstawiciele największych, światowych motoryzacyjnych marek? Wśród atrakcji znajdą się m.in. Motomiasteczko dla dzieci, tor ŠKODA KODIAQ, zlot caravaningowy i Motor Show Film Fest.

Autocasco – co musisz wiedzieć?

  • Dominik Fidor

samochodzik

 

Wielu kierowców zastanawia się, czy warto wykupić polisę Autocasco. AC nie jest obowiązkowe. W pewnych sytuacjach jest jednak korzystne. Co warto wiedzieć na temat tego nieobowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego? I kiedy jego wykupienie będzie najbardziej opłacalne?

Leasingowanym samochodem na wakacje za granicą

  • tekst sponosowany

vw w leasing

 

Leasing. Idealne rozwiązanie dla wielu firm, które do swojej codziennej pracy potrzebują dużej floty aut. Dzięki dogodnym usługom leasingowym pracownicy są mobilni i mogą jeszcze lepiej wypełniać swoje obowiązki. Co jednak gdy chcemy wyjechać takim samochodem na zagraniczne wakacje? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.