fbpx

Moto eoborniki.pl

Wypożyczalnia samochodów – jakie auta tam znajdziesz?

  • Artykuł sponsorowany

Wypożyczalnia samochodów to miejsce, jak sama nazwa wskazuje, w którym możesz wypożyczyć za określoną opłatą samochód. Zasada działania wypożyczalni wydaje się banalna, jednak osoba, która pierwszy raz korzysta z takiej usługi, może zadawać sobie wiele pytań. Zastanawiasz się, jakiej klasy samochody znajdziesz w takiej wypożyczalni?

Czytaj więcej...

Od stycznia nowe obostrzenia emisyjne dla pojazdów – nie każde nowe auto da się zarejestrować

  • Instytut Transportu Samochodowego

Wraz z nowym rokiem w życie wchodzą europejskie przepisy obligujące producentów nowych pojazdów, głównie osobowych, do redukcji zanieczyszczeń pochodzących ze spalin. Samochody emitujące ich nadmierną ilość i nie posiadające urządzeń monitorujących zużycie paliwa lub energii, nie będą dopuszczone do ruchu. Czytaj więcej...

Czy warto kupić Audi A6 C6?

  • Artykuł sponsorowany

Chcesz kupić używany samochód i rozważasz, czy Audi będzie dobrym wyborem? Zastanawiasz się, czego można się spodziewać po tym modelu? Mamy dla Ciebie kilka informacji.

Czytaj więcej...

Jak dbać o wyciągarkę samochodową?

  • Artykuł sponsorowany

Wyciągarka samochodowa to bardzo ważny sprzęt dla każdego miłośnika off-roadu. Może przydać się w bardzo wielu sytuacjach i wyciągnąć nas nawet z najtrudniejszych opresji podczas rajdów w trudnych warunkach. Co należy wiedzieć o wyciągarkach? Jak o nie zadbać by zostały z nami jak najdłużej? Wszystkich potrzebnych informacji dowiesz się, czytając ten artykuł!

Czytaj więcej...

Wyprzedaże u dealerów mają pobudzić sprzedaż aut przed końcem grudnia. Mimo to w całym roku spadki przekroczą 20 proc.

  • newseria.pl

Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych przez pierwsze 10 miesięcy 2020 roku spadła o 26 proc. Po 20 dniach listopada widać większe zainteresowanie klientów – w osobówkach wzrost sięgnął 7 proc., w autach dostawczych – 26,5 proc. r/r. To może być efekt rozpoczętych wyprzedaży roczników 2020. Pod tym względem pandemiczny rok nie będzie znacząco różnił się od poprzednich. Tym bardziej że od 2021 roku wchodzi w życie nowa norma Euro 6d związana z emisją spalin. Przedstawiciele branży podkreślają, że każdy impuls popytowy byłby na wagę złota, np. programy dopłat połączone ze złomowaniem. Czytaj więcej...