Moto eoborniki.pl

Stan techniczny używanych aut- priorytetem przy zakupie

  • tekst nadesłany

Decydując się na zakup używanego pojazdu, bez względu czy pochodzi on z prywatnego ogłoszenia czy jest ofertą poleasingową należy go dokładnie sprawdzić. Trudno będzie ustalić jego faktyczną historię i to, w jaki sposób był eksploatowany, ale można sprawdzić stan techniczny, wypadkowość, blacharkę i wiele innych rzeczy, które powinny być priorytetami decydującym o jego zakupie.

Używany skuter Honda bez ryzyka – gdzie go kupić?

  • tekst sponosowany

Honda znana jest nie tylko ze swoich samochodów, ale również skuterów, które mają wielu fanów na całym świecie. Chociaż zapłacimy za nie więcej, to jednak otrzymujemy sprzęt wysokiej klasy, który zapewnia wyjątkową wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Gdy jedna nie chcesz płacić dużo za nowy model, warto poszukać używanego. Gdzie kupić go bez ryzyka?

Samochód zastępczy z OC sprawcy – krótki poradnik dla poszkodowanych

  • nadesłane do eoborniki.pl
Samochód zastępczy z OC sprawcy

Uszkodzony samochód to bardzo poważny problem. W obecnych czasach auto jest często jednym z podstawowych narzędzi pracy. Nawet jeżeli ktoś używa swego pojazdu wyłącznie w celach prywatnych, wówczas niemożność korzystania z niego staje się przykrą dolegliwością, która znacząco utrudnia życia. Czy w razie kolizji można liczyć na samochód zastępczy, za który nie trzeba będzie płacić?