Sporty motorowe eoborniki.pl

Mocny akcent Oborniczan w Pucharze Świata BAJA POLAND

  • nadesłane do eoborniki.pl

Z nr 211 Dariusz Biliński na dojeździe. fot. WIW dniach 29.08 – 01.09.2013 na trasach otaczających Szczecin i poligon w Drawsku odbyły się dwie kolejne rundy Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych długodystansowych BAJA POLAND. Głównymi aktorami tych zawodów byli zawodnicy samochodowi z całego świata. Polskę reprezentowali tacy zawodnicy jak Hołowczyc, Małysz, Dąbrowski, Czachor i wielu innych.

Mistrzostwa Polski w Motocrossie

Mistrzostwa Polski w MotocrossieTo się dzieje teraz. Na torze motocrossowym przy ulicy Łukowskiej odbywają Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Jesteśmy właśnie po uroczystym otwarciu zawodów. Parę minut temu rozpoczęły się pierwsze wyścigi. Czekają nas jeszcze wyścigi w klasach: MX MASTERS, MX Licencja C, MX Open.

Obornicki Rajd 4×4

  • eoborniki.pl

Obornicki Rajd 4x4, fot. monstertruck.plOff-road’owa impreza zorganizowana na terenie Powiatu Obornickiego zgromadziła 45 załóg. Rywalizacja odbywała się w kategorii turystyk i extreme. Organizatorzy przygotowali trasę o długości 70 km, która prowadziła po drogach publicznych i terenach prywatnych.