Skip to main content

Sporty motoroweWrz 17, 2023

Zbliża się finał Driftingowych Mistrzostw Polski! Po latach najszybsi drifterzy wrócą na Tor Poznań

Najszybsi drifterzy, po 6 latach nieobecności na Torze Poznań, ponownie staną do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Po 3. rundach, które odbyły się już na torach w Słomczynie, na Bemowie oraz Kielcach, w klasyfikacji generalnej prowadzi Paweł Korpuliński, drugi jest Marco Zakouril, a trzeci Dawid Sposób. Czwarty etap cyklu odbędzie się w weekend (23-24 września) na Torze Poznań, a zgromadzona publiczność będzie podziwiać najbardziej spektakularne przejazdy drifterskie!

Sie 14, 2020

Zawody na torze motocrossowym w Obornikach

15-16 sierpnia, na torze motocrossowym w Obornikach odbędą się zawody w Motocrossie. Zawodniczki i zawodnicy pojadą w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Dodatkowo rozegrana zostanie II runda Mistrzostw Polski w Quadcrossie oraz II runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej.

Wrz 15, 2013

Mocny akcent Oborniczan w Pucharze Świata BAJA POLAND

W dniach 29.08 – 01.09.2013 na trasach otaczających Szczecin i poligon w Drawsku odbyły się dwie kolejne rundy Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych długodystansowych BAJA POLAND. Głównymi aktorami tych zawodów byli zawodnicy samochodowi z całego świata. Polskę reprezentowali tacy zawodnicy jak Hołowczyc, Małysz, Dąbrowski, Czachor i wielu innych.

Cze 16, 2013

Mistrzostwa Polski w Motocrossie

To się dzieje teraz. Na torze motocrossowym przy ulicy Łukowskiej odbywają Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Jesteśmy właśnie po uroczystym otwarciu zawodów. Parę minut temu rozpoczęły się pierwsze wyścigi. Czekają nas jeszcze wyścigi w klasach: MX MASTERS, MX Licencja C, MX Open.

Cze 18, 2012

Mistrzostwa Europy w Motocrossie - rekordowa frekwencja

Oborniki stały się dla miłośników sportów motorowych bardzo ważnym miejscem w Europie. Mistrzostwa Europy w Motocrossie, które odbyły się w dniach od 15 do 17 czerwca przyciągnęły niespotykaną liczbę kibiców.

Maj 7, 2012

Obornicki Rajd 4×4

Off-road’owa impreza zorganizowana na terenie Powiatu Obornickiego zgromadziła 45 załóg. Rywalizacja odbywała się w kategorii turystyk i extreme. Organizatorzy przygotowali trasę o długości 70 km, która prowadziła po drogach publicznych i terenach prywatnych.