Technologia eoborniki.pl

Zakładamy własne biuro geodezyjne - od czego konkretnie zacząć?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

geodezja

 

Zdobyłeś już niezbędne uprawnienia i teraz zależy Ci na tym, aby otworzyć własne biuro geodezyjne? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasz artykuł, bowiem szczegółowo opisujemy tutaj od czego powinieneś zacząć i jak wygląda zdobywanie klientów. W ten sposób na pewno będzie Ci zdecydowanie łatwiej i już niebawem zaczniesz działalność we własnym zakresie. 

Wybieramy tani laptop multimedialny

  • tekst sponosowany

hp 15 f387

 

Jak wybrać laptop multimedialny do domu z nieco wyższej niskobudżetowej półki? Czy warto zdecydować się na takie urządzenie? Dla kogo jest ono dedykowane? Na jakie cechy i aspekty zwracać uwagę, podejmując zakupową decyzję? Na wszystkie z tych pytań odpowiadamy w dalszej części artykułu.

Techniczna obsługa nieruchomości – jak to działa?

  • tekst zewnętrzny

5

 

Techniczna obsługa nieruchomości ma na celu zapewnienie użytkownikom najwyższego komfortu oraz bezpieczeństwa podczas przebywania na jej terenie. Poprzez termin  bezpieczeństwa rozumiemy sprawność działania instalacji oraz urządzeń stanowiących wyposażenie budynku.

Pompa hydrauliczna do ciągnika - czy aż tak ważna?

  • nadesłane do eoborniki.pl

agropomoc pl pompa hydrauliczna do ciagnika

 

W przypadku nowoczesnych ciągników rolniczych wystarczy drobna usterka pompy hydraulicznej, żebyśmy zapomnieli o dalszej jeździe.  Nic dziwnego – pompa stanowi w końcu serce układu hydraulicznego. Jakie są najczęstsze przyczyny jej awarii? I w jaki sposób można im zapobiec?

iPhone 8 - nowy hit

  • tekst zewnętrzny

9

 

Iphone8, będą posiadały ramkę ze stali nierdzewnej. Jednak, będzie ona dostępna tylko dla droższych modeli. Oznacza, to wielki rok dla fanów Apple, ponieważ mija 10 lat od wydania pierwszego Iphona. Z tej okazji firma planuje coś wyjątkowego.