Technologia eoborniki.pl

Programowanie dla dzieci

  • tekst sponsorowany

Szkoła programowania dla dzieci to specjalistyczny kurs, na którym w skondensowanej formie wykładane są podstawy programowania w danym języku. W takiej szkole mogą wziąć udział dzieci od 13 lat wzwyż.

Technologia CNC - definicja i zalety

  • tekst nadesłany (EA)

Obecnie coraz więcej można usłyszeć o technologii CNC. Ten temat podejmowany jest głównie w kontekście procesów obróbki wiórowej. Na czym właściwie polega? Skrót CNC podchodzi od angielskiego wyrażenia oznaczającego komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Dzięki niemu możliwe jest usprawnienie produkcji poprzez utrzymanie doskonałych produktów w znacznie krótszym czasie niż miało to miejsce dotychczas. 

Gdzie kupić rolki do wózków paletowych – kilka rad

  • tekst sponsorowany

Wózki paletowe to niezwykle praktyczne urządzenia. W przestrzeniach dużych sklepów czy magazynów są wręcz niezastąpione – trudno wyobrazić sobie sprawną pracę bez ich pomocy. Podstawowe modele mają zupełnie nieskomplikowaną konstrukcję, i to między innymi ona stanowi o ich praktyczności.

Frezarki - pomocne elektronarzędzia

  • tekst sponosowany

Frezarki należą do grupy elektronarzędzi, służących do obrabiania materiałów płaskich oraz kształtowanych poprzez jego skrawanie. Za pomocą frezarki można w materiale wycinać zaprojektowane wzory, a także tworzyć rowki, koła zębate lub gwinty.

Jazda wózkiem widłowym - 10 prostych kroków do sukcesu!

  • tekst sponosowany

Chcesz nauczyć się jazdy wózkiem widłowym, ale nie masz w tym żadnego doświadczenia? Interesuje Cię praca na wózkach widłowych, ale nie wiesz czy dasz sobie radę? Podpowiadamy Ci 10 prostych kroków do sukcesu, dzięki którym jazda wózkiem widłowym stanie się dla Ciebie nie tylko łatwa ale i przyjemna!

Jak wybrać porządny i niedrogi telefon?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)
Jak wybrać porządny i niedrogi telefon?

Przyzwyczaiłeś się do telefonów, które modne były dziesięć lat temu? Niektórzy nadal tęsknią za ich wytrzymałością, zasięgiem, który nigdy nie zawodził oraz mimo że szerokim, o i tak niewielkim rozmiarem. Pomimo tego, że takie telefony nie posiadały jakichś super funkcji, mnóstwa gier, dużej pamięci czy przejrzystych aparatów, to były niezawodne i tanie.