Technologia eoborniki.pl

Animacje reklamowe – dlaczego warto zastosować je w reklamie

  • Artykuł sponsorowany

Animacje reklamowe nie są może najświeższym trendem w marketingu, ale zyskały większe zastosowanie stosunkowo niedawno. Początkowo do promocji częściej wybierano filmy z aktorami. Obecnie animacje reklamowe są tak samo popularne, jak standardowe reklamy. Chętnie wykorzystują je duże sieci sklepów, firmy pożyczkowe i kampanie społeczne. Dlaczego warto zastosować animacje w reklamie?

Rozwiązania BHP dla przemysłu – jak stworzyć bezpieczny zakład pracy?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Zakłady przemysłowe, produkcyjne i magazyny to specyficzne miejsca pracy – obok  siebie pracują ludzie, linie produkcyjne i rozmaite maszyny, w tym wózki widłowe. By zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, stosuje się różnorodne zabezpieczenia i rozwiązania zwiększające widoczność. Jak powinno wyglądać wyposażenie BHP nowoczesnego zakładu pracy?

Chcesz dokonać naprawy iPhone? Zaufaj specjalistom!

  • nadesłane do eobornik

 

iPhone to smartfon klasy premium, o czym przekonujemy się w momencie jego zakupu. Apple, czyli firma je produkująca słono sobie liczy za swoje przenośne urządzenia. Nic w tym dziwnego, wszak iPhone to telefon z bardzo sprawnym systemem, mocnymi podzespołami i świetnym, eleganckim wyglądem. To wszystko powoduje, że coroczne premiery iPhone’ów wywołują taki szum i poruszenie.

Stalowe konstrukcje

  • Artykuł sponsorowany

Odpowiednia stal o ściśle określonych parametrach jest obecnie jednym z najważniejszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie, przemyśle i motoryzacji, a także w szeregu innych branż.

Przezwajanie silników elektrycznych - na czym polega?

  • Artykuł sponsorowany

Silnik elektryczny to najpopularniejszy rodzaj napędu, który występuje w zakładach produkcyjnych, kopalniach, żwirowniach i wielu innych przedsiębiorstwach, gdzie produkcja jest oparta na maszynach. Poszczególne typy silników, oprócz cech konstrukcyjnych, charakteryzują się przede wszystkim wartością mocy i liczbą obrotów na minutę. Często występują w parze z przekładniami mechanicznymi, tworząc współpracujące ze sobą urządzenia lub jednolitą konstrukcję zwaną motoreduktorem.

Jaki serwer wybrać?

  • Artykuł sponsorowany

Zakładanie strony internetowej wiążę się z pytaniami o to, jaki serwer będzie najlepszy, jak duży będzie jego koszt, ile transferu i przestrzeni będzie potrzebne do powstania strony i jakie kłopoty może zwiastować wybór domeny. Na żadne z tych pytań nie ma prostej odpowiedzi, co nie znaczy, że niemożliwy jest wybór idealnie dostosowany do potrzeb i możliwości.