Technologia eoborniki.pl

Apple Pay – które telefony Apple są kompatybilne z mobilną płatnością?

  • Artykuł sponsorowany

Coraz więcej z nas przekonuje się do płatności mobilnych i elektronicznych. Gotówka wychodzi z obiegu, a klienci banków chętniej testują nowe rozwiązania. Młodsi użytkownicy, zachęcani reklamami, rezygnują nawet z kart płatniczych, wybierając płatność telefonem. Apple Pay hula w Polsce już od roku, Blik zalewa kolejnymi reklamami. Co jednak z posiadaczami starszych modeli Apple? Czy osoby mające iPhone 5s skorzystają z Apple Pay? Sprawdzamy!

Sprzęt budowlany – własny, czy z wypożyczalni?

  • Artykuł sponsorowany

Różnego rodzaju sprzęt budowlany – od koparek, czy zagęszczarek służących do pracy przy fundamentach, do wyciągarek używanych do transportu materiałów na wyższe kondygnacje – dostępny jest zarówno w wyspecjalizowanych sklepach, jak i w wypożyczalniach. Od tego, jakim sprzętem się dysponuje bardzo często zależy to, w jaki sposób firma będzie postrzegana przez klientów. Jakie narzędzia i sprzęt wybrać? Ze sklepu, czy z wypożyczalni?

Zacznij od początku - kup prasę termotransferową

  • nadesłane do eobornik (ea)

Firma, która pragnie stawiać na nadruk sublimacyjny, musi wcześniej nabyć prasę termotransferową - sublimacyjną. Wybierając tę nowoczesną technologię, można zyskać nie tylko wiele korzyści, ale przede wszystkim wnieść swój biznes na wyższy poziom. Sprawdź, czym wyróżnia się prasa termotransferowa i z jakimi zaletami jest związana.

Jak wybrać idealny dla siebie telefon komórkowy?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Dziś prawie nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Urządzenie mobilne służy nam już nie tylko do dzwonienia czy wysyłania wiadomości tekstowych, ale również kręcenia filmów, robienia zdjęć i słuchania muzyki. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniego urządzenia wcale nie jest prosty. Przed zakupem telefonu trzeba sprawdzić wiele parametrów.