Ogród moje królestwo

Podstawowe rodzaje altan ogrodowych

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

Planujesz zainwestować w elementy architektury ogrodowej? Szukasz funkcjonalnej altany, w której będziesz mógł spędzać czas z całą rodziną? Na rynku dostępne są trzy rodzaje altan ogrodowych, wyróżnianych ze względu na kształt.

Co warto wybudować w ogrodzie?

  • tekst sponosowany

Ogród to nie tylko miejsce, w którym sadzimy ulubione rośliny i o nie dbamy. Ogród to również przestrzeń, w której spędzamy wolny czas w przyjemniejsze dni. Warto zastanowić się nad naszymi ulubionymi aktywnościami i możliwością przeniesienia ich do swojego domu. Poniżej przedstawimy kilka sprawdzonych rzeczy, które mogłyby się każdemu spodobać.

Modny ogród w trzech krokach

  • tekst zewnętrzny
Modny ogród

Szczęśliwi posiadacze ogrodów doskonale wiedzą, jak cenny skarb mają w zasięgu ręki. Dlatego też zazwyczaj dbają o niego na wszelkie możliwe sposoby. Chcą, aby czas spędzony w ogrodzie był wyjątkowy i maksymalnie komfortowy. W jaki sposób urządzić modny i funkcjonalny ogród?

Krzesła i stoły do ogródków restauracyjnych. Które z nich warto wybrać?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

Letnie kolorowe ogródki restauracyjne stanowią świetne miejsce do ploteczek z przyjaciółkami czy romantycznej randki we dwoje. Restauratorzy muszą zadbać o odpowiedni wystrój i meble, które z powodzeniem będą służyć ich gościom. Do tego celu  idealnie nadają się meble z technorattanu. Z jednej strony zapewniają one stylowy wygląd, z drugiej – znacznie lepiej sprawdzają się w zmiennych warunkach atmosferycznych niż stoły i krzesła z drewna.

Systemy odwodnień liniowych – by woda przestała być przeszkodą

  • tekst zewnętrzny

Chociaż człowiek na drodze postępu cywilizacyjnego uczynił wiele, by uniezależnić się od sił natury i pomimo działania licznych czynników atmosferycznych możliwie wygodnie zamieszkiwać powierzchnię Ziemi, pewne rzeczy od wieków pozostają niezmienne. Po przejściu ulewy każdy krajobraz zmieni się dosyć diametralnie: zalegająca woda nie tylko zmieni jego prezencję, ale i znacząco utrudni poruszanie się po owym obszarze. Na szczęście wspomniany postęp techniczny przynosi współczesnym ludziom bardzo sprytne i skuteczne rozwiązania.