Ogród moje królestwo

Jakie meble idealne do altany ogrodowej?

  • tekst sponosowany
Jakie meble idealne do altany ogrodowej?

Zakupienie lub samodzielny montaż altany ogrodowej, to dopiero połowa sukcesu do tego, żeby mieć swój kącik do wypoczynku. Dzięki niej, nie musimy się obawiać nawet minimalnej zmiany pogodowej. Ponieważ będziemy znajdować się pod zadaszeniem. By jednak miło spędzać swój wolny czas w takim miejscu, warto również zadbać o odpowiednie meble.

Jak zagospodarować strefy wypoczynku w ogrodzie?

  • tekst sponosowany
Jak zagospodarować strefy wypoczynku w ogrodzie?

Lato to okres, w którym możemy cieszyć się urokami bujnie rosnących roślin. Cała gama barw i kwiatowe delikatne zapachy kojąco wpływają na wszystkie zmysły. W tym okresie ogród nie wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych, więc czas można przeznaczyć na wypoczynek.

Jakie donice wybrać na balkon?

  • nadesłane do eoborniki.pl
Jakie donice wybrać na balkon?

Lato to część roku, którą doceniają nie tylko uczniowie szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, ale też wielbiciele ogrodnictwa. To właśnie wtedy mogą oddać się swojej pasji i zadbać o przydomowe ogródki i skalniaki.

Jak dbać o dłonie w ogrodzie

  • tekst sponosowany

Praca w ogrodzie to dla wielu osób odskocznia od ponurej i monotonnej codzienności. Jest to zajęcie przyjemne i relaksujące. Jednak wiele osób narzeka na to, że w czasie prac w ogrodzie dłonie niszczą się lub chociażby bardzo mocno brudzą, co wpływa na estetykę ich wyglądu. W jaki sposób można dbać o dłonie, tak aby nawet po najcięższych pracach w ogrodzie wyglądały pięknie?