Ogród moje królestwo

Jakie donice wybrać na balkon?

  • nadesłane do eoborniki.pl
Jakie donice wybrać na balkon?

Lato to część roku, którą doceniają nie tylko uczniowie szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, ale też wielbiciele ogrodnictwa. To właśnie wtedy mogą oddać się swojej pasji i zadbać o przydomowe ogródki i skalniaki.

Jak dbać o dłonie w ogrodzie

  • tekst sponosowany

Praca w ogrodzie to dla wielu osób odskocznia od ponurej i monotonnej codzienności. Jest to zajęcie przyjemne i relaksujące. Jednak wiele osób narzeka na to, że w czasie prac w ogrodzie dłonie niszczą się lub chociażby bardzo mocno brudzą, co wpływa na estetykę ich wyglądu. W jaki sposób można dbać o dłonie, tak aby nawet po najcięższych pracach w ogrodzie wyglądały pięknie?

Girlandy ogrodowe – nowoczesny sposób ozdabiania i oświetlania ogrodów

  • tekst sponosowany

Latem i wczesną jesienią wiele wolnego czasu spędza się w ogrodzie. Aby dodatkowo podkreślić jego charakter i wprowadzić do niego romantyczną atmosferę, warto zainwestować w odpowiednie oświetlenie. Jednak latarenki czy kule solarne pełnią raczej funkcję dekoracyjną. Dają niewiele światła i traktować je należy jako dodatek do innego oświetlenia. Dlatego też w ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się żarówkowe girlandy ogrodowe.

Jak dbać o meble ogrodowe z technorattanu?

  • tekst sponosowany

fotel ogród

 

Meble technorattanowe jak wiadomo są bardzo wytrzymałe na temperatury i odporne na warunki atmosferyczne. Oprócz tego niestraszne im działanie promieni słonecznych, jak również wilgoć. Nie oznacza to jednak, że nie musimy o nie dbać. Zadbane kanapy i fotele z pewnością dłużej będą cieszyć oko, niż te zabrudzone i porysowane. Jak więc zadbać o swój technorattanowy taras?