Ogród moje królestwo

Myszy i szczury w ogrodzie – jak je wypłoszyć?

  • tekst sponsorowany

Całymi latami pracujemy na to, aby w naszym ogrodzie rosły smaczne warzywa i owoce. Niestety ich smak doceniają także gryzonie, które uparcie niszczą nasze plony. Myszy i szczury zdecydowanie nie są miłymi zwierzątkami, które będą umilać leniwe popołudnia na działce. Jak się ich pozbyć?

Czym ogrodzić dom

  • tekst zewnętrzny

Szukasz pomysłu na ogrodzenie posiadłości? Nie wiesz, czy zdecydować się na siatkę ogrodzeniową, drewniany płot czy modne teraz gabiony? Podpowiadamy, który wybór będzie najlepszy.

Na jakie kwestie zwrócić uwagę kupując kosiarkę?

  • tekst zewnętrzny

Koszenie trawy jest częstym zajęciem w okresie letnim, o czym doskonale wiedzą właściciele domków jednorodzinnych, czy działek. Aby ta czynność nie spędzała snu z powiek, warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzętu, który ułatwi zadanie. O czym pamiętać szukając kosiarki?

Kosa spalinowa – odkrywamy sekrety jej trafnego wyboru

  • tekst sponsorowany

Kosa spalinowa jest narzędziem, które świetnie uzupełni działanie tradycyjnej kosiarki. Używając jej, z łatwością zetniesz trawę w miejscach, do których standardowa kosiarka nie ma dostępu – np. tuż przy murze, przy płocie lub dookoła drzewek. Chcąc kupić takie urządzenie, powinniśmy rozważyć jego najważniejsze parametry – oto one!