fbpx

Ogród moje królestwo

Ogród bez wymagań? O sztucznych ogrodach wertykalnych

  • Artykuł sponsorowany

Nie każdy ma czas, ochotę czy warunki na wyhodowanie własnych roślin — czy to doniczkowych, czy ogrodowych. Nie mówiąc już o całej ich ścianie! Od dawna jednak wiadomo, że zieleń koi zmysły, motywuje do pracy i napawa nadzieją. Warto otoczyć się nią w skoncentrowanym na technologii świecie. Co jednak, jeśli nie mamy możliwości otoczyć się prawdziwymi roślinami?

Czytaj więcej...

Jakie meble do ogrodu wybrać? Poznaj trendy na sezon wiosna-lato 2021!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Słupek rtęci powoli pnie się coraz wyżej i jest to świetny czas na to, by pomyśleć, jak zaaranżować własny zielony zakątek. Warto dobrze przemyśleć funkcjonalność i wygląd mebli – jest to przecież wybór na kilka sezonów. Dziś podglądamy tegoroczne trendy w projektowaniu ogrodów i radzimy, jakie meble ogrodowe wybrać, by móc cieszyć się wygodą, komfortem i błogimi chwilami relaksu na co dzień.

Czytaj więcej...

Zmień ogród w plac zabaw dla dzieci - poradnik

  • Artykuł sponsorowany

Izolacja spowodowana pandemią najmocniej uderzyła w nasze dzieci. Maluchy potrzebują ruchu i kontaktu z rówieśnikami a zamknięte place zabaw nie ułatwiają zadbania o ich odpowiedni rozwój. Rozwiązaniem części problemów może być stworzenie placu zabaw w przydomowym ogrodzie.

Czytaj więcej...

Jak wybrać zestaw mebli do ogrodu? Zakupy w trzech krokach

  • Artykuł sponsorowany
fot. materiały prasowe

Szukasz nowych mebli do ogrodu, ale nie za bardzo wiesz, jak się za to zabrać? Zestawy wypoczynkowe lub jadalniane to obecnie prawdziwe morze wyboru, w którym mogą zgubić się nawet dość doświadczeni właściciele domków jednorodzinnych. Takie zakupy nie muszą jednak wcale być wyzwaniem. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnego kompletu mebli ogrodowych.

Czytaj więcej...