fbpx

Ogród moje królestwo

Eko Architektura - dlaczego warto na nią postawić?

  • tekst sponsorowany

Eko Architektura to firma, która już od dziesięciu lat działa na rynku jak producent architektury drewnianej. Oferuje swoim Klientom pomoc w realizacji pomysłów na projekty takie jak domki letniskowe, altany, domy całoroczne, a także sauny, garaże i wiaty. Dzięki korzystaniu tylko z nowoczesnych maszyn CNC, które gwarantują szybkość produkcji oraz indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, Eko Architektura jest wiodącym producentem na rynku, a ich realizacje wykonane są z pasji do architektury drewnianej.

Czytaj więcej...

Płoty drewniane do ogródka działkowego – co poleca producent?

  • Artykuł sponsorowany

Wiosna to najlepszy moment na majsterkowanie w swoim ogródku działkowym. Od wielu już lat ROD nie słabną na popularności i są ulubionym miejscem rekreacji na świeżym powietrzu dla masy Polaków. Niektóre ogródki działkowe to prawdziwe dzieła, pełne dekoracyjnych roślin, w pełni funkcjonalnych domków i oczywiście uroczych elementów małej architektury. Dziś poprosiliśmy specjalistę z ProduktyOgrodowe.pl o podpowiedź, jakie ogrodzenia na działkę sprawdzą się najlepiej!

Czytaj więcej...

Zakładanie ogrodu - jak to zrobić, by nie żałować?

  • Artykuł sponsorowany

Piękny ogród to wizytówka każdego domu - wymaga jednak czasu i pieniędzy. Odpowiednie rozplanowanie zadań pozwoli uzyskać wspaniałe rezultaty, jednak nietrudno o kosztowną pomyłkę. By ci pomóc, przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią ci założenie ogrodu od podstaw.

Czytaj więcej...