Zdrowie

Wyniki kontroli zwolnień lekarskich

  • Marlena Nowicka, ZUS

Blisko pół miliona kontroli i ponad 31 mln zł. wstrzymanych świadczeń chorobowych, to bilans kontroli zwolnień lekarskich, którą Zakład Ubezpieczeń Społecznych przeprowadził w 2018 roku. Łącznie kwota obniżonych i cofniętych świadczeń przekroczyła 195 mln zł.

Nie musisz akceptować swoich rozstępów! Usuń je raz a dobrze!

  • nadesłane do eobornik (af)

Rozstępy to nieestetyczne ślady na skórze, które pojawiają się wskutek czynników mechanicznych lub zmian hormonalnych, najczęściej po ciąży. Dotykają zarówno kobiet, jak też mężczyzn i, niestety, bywają trudne do usunięcia. Dzięki innowacyjnym środkom leczniczym, te uciążliwe blizny można zniwelować. Sprawdź, w jaki sposób pozbyć się ich bezpowrotnie i znów cieszyć się gładką, elastyczną skórą!

Wyglądaj i czuj się pięknie

  • Artykuł sponsorowany

Każdy z nas stara się być najlepszą wersją samego siebie. Nieodzownie związane jest z tym również dbanie o swoją powierzchowność. Każdy stara się wyglądać tak, jak sam chciałby być postrzegany. Na szczęście dzisiaj jest to znacznie łatwiejsze niż kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat temu. Coraz więcej marek dostępnych na rynku chce nam w tym pomóc, a dzięki internetowi każdy ma do nich dostęp. Pierwszym krokiem może być zadbanie o swoją fryzurę.