Turystyka eoborniki.pl

Zwiedzamy nasz powiat i resztę świata na rowerze, na pieszo, balonem, żaglówką, itd... zawsze z uśmiechem na twarzy. Ciekawostki turystyczne, relacje z wypraw.

Organizujemy jednodniową wycieczkę! O czym nie można zapomnieć?

  • nadesłane do eoborniki.pl

Jednodniowe wycieczki do ciekawych miejsc w Polsce to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą wyrwać się na dłuższy urlop. Nasz kraj ma wiele pięknych, klimatycznych zakątków, więc warto je odwiedzić – zaczynając od większych miast z muzeami, zabytkami i nietypowymi knajpkami, a kończąc na mniejszych miejscowościach, ruinach zamków i zapierających dech widokach. I nie zawsze muszą to być bardzo zatłoczone, pełne turystów miejsca. O czym więc dobrze pamiętać, żeby mieć udaną wycieczkę i piękne wspomnienia?

Najciekawsze atrakcje Świnoujścia

  • tekst sponsorowany

Rezerwujesz miejsce w hotelu bądź ośrodku wypoczynkowym w Świnoujściu? Dowiedz się, jakie niezwykłe atrakcje czekają na Ciebie w tym pełnym życia nadmorskim kurorcie! To nie tylko zadbane plaże i zachęcająca do całodziennych zabaw wysoka temperatura wody w kąpielisku. Miasto, nazywane również Krainą 44 Wysp, ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Poznaj najciekawsze zabytki, miejsca kultury i inne atrakcje, które pozostaną w pamięci jeszcze na długo po zakończeniu wakacji w Świnoujściu!

Śnieg latem? Gdzie o tej porze roku można jeździć na nartach?

  • nadesłane do eoborniki.pl

 

Koniec zimy jest już za nami, a ośrodki narciarskie w Alpach zakończyły sezon początkiem maja. Czy aby na pewno wszystkie tereny narciarskie? Wcale nie! Część terenów właśnie w czerwcu otwiera swoje tereny na jazy letnie. Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki dla narciarzy chcących jeździć na nartach w czerwcu.

Gdzie na wakacje? Chorwacja cały czas popularna.

  • newseria

split

Chorwacja jest coraz popularniejszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów. Turystyka stanowi ponad 17 proc. tamtejszego PKB. W 2015 roku kraj ten odwiedziło blisko 15 mln turystów. Większość podróżuje na własną rękę. Aby przyciągnąć nowych turystów, Chorwacja planuje podnieść standard usług turystycznych i postawić na ochronę środowiska.