Turystyka eoborniki.pl

Zwiedzamy nasz powiat i resztę świata na rowerze, na pieszo, balonem, żaglówką, itd... zawsze z uśmiechem na twarzy. Ciekawostki turystyczne, relacje z wypraw.

Łóżeczko turystyczne dla dziecka – dlaczego warto je mieć?

  • Artykuł sponsorowany

Wychowywanie dziecka wiąże się z mnóstwem najróżniejszych trudności, z którymi każdego dnia stają oko w oko opiekunowie młodego człowieka. Jednym z największych wyzwań są podróże z maluchem, które wymagają ogromnej odpowiedzialności i doskonałych umiejętności planowania. Czymś, co ułatwia cały ten proces, z pewnością będzie łóżeczko turystyczne dla dziecka. O tym, dlaczego warto mieć taki sprzęt, przeczytacie poniżej!

Jak cieszyć się urlopem i nie wyczyścić portfela?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wakacje to okres na który czeka każdy, niezależnie od wieku. Niestety, wyjazdy i podróże wiążą się z wydatkami, które nierzadko sięgają przesadnie dużych sum. Utarło się przekonanie, że na urlopie nie należy odmawiać sobie przyjemności. Takie podejście może jednak sprawić, że szybko zabraknie nam funduszy. Sprawdźmy zatem, jak cieszyć się wolnymi dniami i jednocześnie nie wyzerować naszego stanu konta. 

Jaki wybrać plecak na podróże małe i duże? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę!

  • Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, co oznacza większe i mniejsze podróże. Niezależnie jednak od tego, czy wybieramy się na górski szlak, czy mamy w planach zwiedzanie miasta, niezbędny jest nam do tego plecak. Wygodny, odpowiednio pojemny i funkcjonalny. Szczególnie na krótsze wypady świetnie sprawdzą się plecaki o pojemności 40 l - czemu warto przyjrzeć się bliżej podczas wybierania jednego z nich?

Aktywnie i bezpiecznie - jakie sporty uprawiać w okolicy Obornik?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Wraz z końcem lata często rezygnujemy z aktywności na świeżym powietrzu. Zupełnie niesłusznie, bo obcowanie z przyrodą bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. W okolicy Obornik jest wiele miejsc, które warto odwiedzać przez cały rok. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować strój do mniej łaskawej aury, bo jak wiadomo - nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania. Sprawdź, które trasy są warte uwagi i jak przygotować się do jesiennych i zimowych wycieczek.