Finanse eoborniki.pl

Przedsiębiorco - odbierz list z ZUS-u!!!

  • ZUS
Przedsiębiorco - odbierz list z ZUS-u!!!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wysyłkę ponad 3,6 mln listów do płatników składek z informacją o nowym indywidualnym numerze składkowym. Niestety część z wysłanych listów nie została odebrana. Zakład apeluje więc ponownie do wszystkich przedsiębiorców o odbieranie korespondencji z ZUS.

Pierwsza e-składka z Wielkopolski

  • Marlena Nowicka - ZUS
e-składka ZUS

 Jeden przelew składkowy zamiast trzech – a czasem nawet czterech – stał się faktem. Pierwszy przelew w kraju wyszedł z Wielkopolski, dokładnie z Poznania. Wkrótce na salach obsługi klientów ZUS pojawią się doradcy płatników składek.

Od czego zależy składka ubezpieczenia na życie?

  • Dominik Fidor

Wpływ na wybór konkretnej polisy ma najczęściej cena polisy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo w dzisiejszych czasach zobowiązania finansowe są często bardzo duże, w związku z czym każdy z nas stara się generować jak najniższe koszty dodatkowe. Na cenę składki wpływ ma kilka innych czynników, o których warto wiedzieć w momencie podejmowania decyzji.

Kiedy warto skorzystać z usług biura rachunkowego?

  • tekst sponosowany

Rozliczać się z instytucjami państwowymi musi każdy, niezależnie od tego czy chodzi o spółkę, osobę pracującą na etacie czy też o osobę prowadzącą działalność gospodarczą. Nie każdy jednak dysponuje wysterczającą wiedzą z zakresu prawa, finansów czy rachunkowości oraz czasem. Wówczas warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów.