Edukacja eoborniki.pl

W jaki sposób wyjazd do angielskiej wioski może Ci pomóc w skutecznej nauce języka angielskiego?

  • nadesłane do eoborniki.pl

english 1705196 960 720

 

Sposobów na skuteczną naukę angielskiego jest w zasadzie od groma, jednakże są takie, które przebijają każdy inny. Jednym z takich są angielskiego wioski i żeby do takiej trafić wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Jak to działa i czym dokładnie jest taki model nauki języka angielskiego. Już za chwilę postaramy się szczegółowo na to pytanie odpowiedzieć. 

Jaki kierunek studiów wybrać po maturze?

  • tekst sponosowany

jaki kierunek studiow wybrac po maturze

 

Przed tegorocznymi absolwentami szkół średnich niełatwe zadanie. Oprócz egzaminu maturalnego, czeka ich równie stresujące zadanie – wybór odpowiednich studiów. Od jakiegoś czasu Ty też zastanawiasz się, nad kierunkiem dla siebie? Poniżej przedstawiamy te, które kształcą specjalistów cenionych na rynku pracy.

Jak uczyć się języków obcych?

  • tekst sponosowany

nauka jezyka 1

 

Języki obce po prostu warto znać. Dzięki nim możemy łatwiej komunikować się z innymi, zwiedzać świat bez barier, znaleźć dobrą pracę czy czytać książki w oryginale. Jeżeli jeszcze nie znasz żadnego języka obcego, w takim przypadku warto zacząć jak najszybciej. Jak jednak uczyć się języków obcych skutecznie?

Gdzie kupić tanie podręczniki szkolne dla Twojego dziecka?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

ksiazki

 

Mimo że rozpoczął się już rok szkolny, Twojemu dziecku ciągle brakuje szkolnych podręczników? Rozwiązaniem może okazać się antykwariat internetowy, w którym znajdziesz tani i szeroki wybór książek. Możesz wybrać spośród nowych i używanych książek oraz skorzystać z czasowych promocji.

Dziecko, rodzic i prywatne przedszkole. Poznań zaczyna nowy rok szkolny

  • tekst sponosowany

wesolekoziolki pl dziecko rodzic i prywatne przedszkole poznan zaczyna nowy rok szkolny

 

Już za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny. Jak co roku wielu rodziców z Poznania stanęło przed dylematem: wybrać przedszkole państwowe, czy też może zdecydować się raczej na placówkę prywatną? Wybór ten nie jest wcale taki prosty, gdyż prywatne przedszkola z Poznania, choć kosztują więcej, to posiadają niezwykle rozbudowaną ofertą zajęć dodatkowych dla maluchów.

Językowa przygoda życia – Twoje dziecko będzie zachwycone!

  • nadesłane do eoborniki.pl

pilka

 

Wakacje to przede wszystkim odpoczynek po wielomiesięcznym trudzie nauki. Dzieci chcą leniuchować. A rodzice marzą o czymś praktycznym, pożytecznym i jak najbardziej wartościowym. A gdyby tak połączyć letni wyjazd Twojego dziecka z nauką? Zagraniczne obozy językowe skuszą największego leniucha. Przekonaj się, że ta forma wypoczynku to same korzyści!