Edukacja eoborniki.pl

Jaki plecak wybrać dla pierwszoklasisty?

  • tekst sponosowany
Jaki plecak dla pierwszoklasisty

Końcówka sierpnia to ważny moment nie tylko dla wszystkich pierwszoklasistów, ale także ich rodziców. Pójście pociechy do szkoły wiąże się z koniecznością skompletowania odpowiedniej wyprawki. Jednym z jej najważniejszych elementów jest plecak, w którym maluch będą nosiły podręczniki oraz wszystkie potrzebne na lekcjach przybory. Jako że ma on wpływ na zdrowie dziecka, jego wyborowi warto poświęcić nieco więcej uwagi.

W jaki sposób wyjazd do angielskiej wioski może Ci pomóc w skutecznej nauce języka angielskiego?

  • nadesłane do eoborniki.pl

english 1705196 960 720

 

Sposobów na skuteczną naukę angielskiego jest w zasadzie od groma, jednakże są takie, które przebijają każdy inny. Jednym z takich są angielskiego wioski i żeby do takiej trafić wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Jak to działa i czym dokładnie jest taki model nauki języka angielskiego. Już za chwilę postaramy się szczegółowo na to pytanie odpowiedzieć. 

Jaki kierunek studiów wybrać po maturze?

  • tekst sponosowany

jaki kierunek studiow wybrac po maturze

 

Przed tegorocznymi absolwentami szkół średnich niełatwe zadanie. Oprócz egzaminu maturalnego, czeka ich równie stresujące zadanie – wybór odpowiednich studiów. Od jakiegoś czasu Ty też zastanawiasz się, nad kierunkiem dla siebie? Poniżej przedstawiamy te, które kształcą specjalistów cenionych na rynku pracy.

Jak uczyć się języków obcych?

  • tekst sponosowany

nauka jezyka 1

 

Języki obce po prostu warto znać. Dzięki nim możemy łatwiej komunikować się z innymi, zwiedzać świat bez barier, znaleźć dobrą pracę czy czytać książki w oryginale. Jeżeli jeszcze nie znasz żadnego języka obcego, w takim przypadku warto zacząć jak najszybciej. Jak jednak uczyć się języków obcych skutecznie?