fbpx

Różne - eoborniki.pl

Sprawdzone sklepy internetowe polskich marek

  • Artykuł sponsorowany (T)

W ostatnich latach Polacy przekonali się do zakupów internetowych produktów polskich marek. W tym artykule przedstawimy 3 sklepy internetowe, które od wielu lat pracują na swoją markę. Każdy z nich specjalizuje się w swojej branży, wyznaczając trendy. Poznajcie sklep Bio Stopa, Buty do wkładek oraz MAK 1904! Czytaj więcej...

Jakie akcesoria do pakowania warto mieć w domu?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Większość osób wysyła co najmniej kilka czy kilkanaście paczek w roku. Zapewne wraz z ciągłym wzrostem zainteresowania usługami e-commerce, liczba nadawanych przez nas przesyłek także będzie się zwiększać. Zwroty do e-sklepu, reklamacje – trzeba być przygotowanym na tego typu sytuacje, a to oznacza, że pod ręką zawsze powinniśmy mieć odpowiednie akcesoria do pakowania. Sprawdź gdzie je kupić i jakie wybrać.

Czytaj więcej...

Woskowijki - poznaj moc naturalnych opakowań do żywności

  • Artykuł sponsorowany

W związku z tym, że już tony plastiku zalewają naszą planetę, to coraz większy nacisk kładzie się na ograniczenie jego stosowania. Przez lata przyzwyczailiśmy się do używania foli spożywczej oraz plastikowych torebek do pakowania żywności i nie tylko, ale w bardzo prosty sposób można zmienić złe nawyki poprzez korzystanie z proekologicznych rozwiązań. Doskonałą alternatywą dla plastikowych opakowań do żywności są woskowijki - naturalne, ulegające biodegradacji oraz służące do wielokrotnego użytku.

Czytaj więcej...

Dlaczego chrzest dzisiaj to tak duży wydatek?

  • Artykuł sponsorowany (T)

Organizacja chrztu dziecka niesie ze sobą mnóstwo kosztów. Każdy najmniejszy drobiazg pochłania nasze finanse, stawiając nas przed wyzwaniem podołania wszelkim wymaganiom. Chrzest to nie tylko impreza w kościele, ale również rodzinna uroczystość. Jak zaplanować chrzest, aby nie przepłacić, a zarazem mieć pewność, że zorganizujemy imprezę z klasą, która będzie przez długi czas mile wspominana?

Czytaj więcej...

Jak sprzątać w domu – praktyczne porady dla każdego

  • Artykuł sponsorowany (T)

Nikt nie lubi sprzątania, ale niestety nie można o nim zapominać. Jest to czynność, dzięki której możliwe jest zachowanie porządku w domu. Warto jednak wiedzieć, że istnieją sposoby, dzięki którym sprzątanie staje się łatwe i szybkie.

Czytaj więcej...