Różne - eoborniki.pl

Czy warto iść do sądu z ubezpieczycielem?

  • MP

Każdy wypadek niesie ze sobą mniej lub bardziej poważne konsekwencje. Zwłaszcza powrót do zdrowia, jeśli doszło do poważnych obrażeń, bywa procesem długotrwałym i bardzo kosztownym – a do tego dochodzi jeszcze kwestia utraconych zarobków i przeżytego cierpienia, które także nie ułatwia poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją.

Białe jeansy - klasyka w modnym wydaniu

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

 

Uważasz, że białe jeansy są dobre tylko na modelkach w magazynach? Nie ma mowy! Niezależnie od tego, czy już przygotowujesz się do wiosny, czy dopiero do jesieni, białe dżinsy są tak świeżym i stylowym dodatkiem do garderoby, że nie można z nich zrezygnować tylko na podstawie tak słabego argumentu.

Ile kosztuje kurs spawacza?

  • tekst sponsorowany

Ilość osób z wyższym wykształceniem znacząco wzrosła na przestrzeni ostatnich lat. W związku z tym na rynku pracy brakuje osób, które będą miały tzw. fach w ręku – murarzy, budowlańców, operatorów wózków widłowych czy spawaczy. Czy warto wykonać taki kurs zawodowy?

Co podlega ubezpieczeniu?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Ubezpieczenie towaru to jeden z najważniejszych elementów, na które należy zwrócić uwagę już przy jego zakupie. Jeśli produkt nie posiada ubezpieczenia, istnieje możliwość wykupienia go dodatkowo. Firma Gadget cover proponuje ubezpieczenie towaru w wielu aspektach. Kiedy towar podlega ubezpieczeniu?