Różne - eoborniki.pl

Jak zorganizować udane konferencje i szkolenia poza MTP?

  • tekst sponsorowany

Jedną z wizytówek Poznania są Międzynarodowe Targi Poznańskie - największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego Centrum Konferencyjno-Kongresowe MTP, tzw. Pawilon 15 przeznaczony do organizacji wystaw, konferencji czy wydarzeń rozrywkowych. To jednak nie jedyne miejsce na organizację konferencji w Poznaniu, w dobrej lokalizacji. Nowoczesną alternatywą jest Grand Royal Hotel na poznańskim Górczynie.

Co mężczyźni noszą w portfelu? Radzimy jaki portfel dobrać do męskich potrzeb

  • MP

Portfel męski jest nie tylko funkcjonalna rzecz, ale dodatek, który pozwala zakwalifikować nas do grona gentlemanów. Galanteria skórzana nadaje elegancji, stylu, jest wyszukana i świadczy o dobrym guście mężczyzny. Jednak noszona w nieodpowiedni sposób, jak wiele innych dodatków, może sprawić, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego. W przypadku męskich portfeli sprawa jest jasna – przekleństwem jest wypchana "paczka", która ledwie mieści się do naszej kieszeni. Uporządkujmy ją zatem.

Dobra umowa to Twoje bezpieczeństwo i pewność

  • nadesłane do eoborniki.pl

Wydaje mam się, że tworzenie i zawieranie umów to domena prawników lub wziętych biznesmenów. Jednak każdy z nas niejednokrotnie nie zdając sobie nawet z tego sprawy, kilka razy dziennie zawiera umowę. Z reguły są to umowy ustne dotycząc czynności życia codziennego na przykład zakupy w sklepie, wizyta u kosmetyczki. Mogą być to także umowy pisemne, takie jak abonament telefoniczny lub założenie konta w banku.

Należy Ci się wyższe odszkodowanie? Stań do walki z ubezpieczycielem

  • nadesłane do eoborniki.pl

 

Dobrze wiemy, że w życiu mogą przytrafić się nam sytuacje, które nas zwyczajnie przerosną. Dlatego robimy co się da, aby się na takie okoliczności możliwe skutecznie zabezpieczyć. Ludzka chciwość jest jednak nieokiełznana. Może spowodować, że produkt, po który w naszej przezorności sięgnęliśmy, by było nam łatwiej, będzie wiązał się z koniecznością stoczenia kolejnej bitwy. Na szczęście nie musimy stawać do niej sami.

Ubezpieczenie kampera

  • nadesłane do eoborniki.pl

Podróżowanie samochodem kempingowym ma wiele zalet, jak choćby komfort decydowania o przebiegu i czasie trwania podróży czy możliwość zatrzymania się i urządzenia noclegu w dowolnym miejscu na świecie. Wybierasz się na urlop kamperem? Zadbaj o ubezpieczenie, które uchroni Cię przed skutkami kolizji drogowej lub wypadku.