Różne - eoborniki.pl

Biuro z dobrym zapleczem

  • Artykuł sponsorowany

Przestrzeń biurowa, którą wynajmujemy albo którą zarządzamy od podstaw, wymaga kompleksowej obsługi. Począwszy od wszelakich napraw instalacji, poprzez codzienne sprzątanie, ochronę budynków, itp. Są to pracochłonne oraz kosztowne zajęcia, które nie powinny kolidować nam z działalnością kluczową dla naszej firmy, czy przedsiębiorstwa.

Po piciu czas trzeźwości, czyli detoks alkoholowy

  • nadesłane do eobornik

Spożywania różnych trunków staje się coraz mocniej powszechne i typowe w wielu sytuacjach. Nie ważne, czy powody picia mają wydźwięk negatywny bądź pozytywny. Każdy uznawany jest za odpowiedni pretekst do sięgnięcia po kieliszek. Konsekwencje sporadycznego spożywania alkoholu mogą być duże, szczególnie gdy spowoduje to rozwinięcie się uzależnienia. Nie dla każdego trzeźwość jest czymś potrzebnym i oczywistym do życia. Jeśli zdanie zostanie jednak zmienione, to pomocny okazuje się detoks alkoholowy.

O czym nie rozmawiać w pracy?

  • nadesłane do eobornik

Często rozmawiamy z naszymi współpracownikami także na tematy pozazawodowe. Nawet jeśli w zespole panują dobre relacje, nie każdy temat nadaje się do dyskusji. Podpowiadamy, jakich kwestii lepiej unikać w czasie rozmów w pracy.

Na co zwrócić uwagę podczas kontaktu z rekruterem?

  • nadesłane do eobornik

Perfekcyjnie dopracowane CV nie gwarantuje jeszcze sukcesu podczas rekrutacji. Równie istotne jest wrażenie, jakie sprawiasz podczas kontaktu z osobą rekrutującą. Zadbaj o to, by w każdej sytuacji wykazać się kulturą i profesjonalizmem, a sukces będzie należał do Ciebie.

Mowa ciała w czasie rozmowy o pracę

  • nadesłane do eobornik

W czasie rozmowy o pracę komunikujemy się nie tylko za pomocą słów, lecz również gestów intonacji głosu i mimiki. Drogą niewerbalną przekazujemy sporo sygnałów, na które specjaliści do spraw rekrutacji są szczególnie wyczuleni. Jak przedstawia się mowa ciała kandydata na pracownika?

Męski strój na rozmowę w sprawie pracy

  • nadesłane do eobornik

 

Strój odpowiada za wrażenie, jakie wywrzesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warto starannie dobrać elementy garderoby na tę okazję. Wydawać się może, że mężczyznom łatwiej niż kobietom ubrać się w zgodzie z biznesową modą. Jednak również panowie muszą pamiętać o regułach, jakie wymusza dress code. Jak powinien ubrać się mężczyzna, który stara się o pracę?