Różne - eoborniki.pl

Dobra umowa to Twoje bezpieczeństwo i pewność

  • nadesłane do eoborniki.pl

Wydaje mam się, że tworzenie i zawieranie umów to domena prawników lub wziętych biznesmenów. Jednak każdy z nas niejednokrotnie nie zdając sobie nawet z tego sprawy, kilka razy dziennie zawiera umowę. Z reguły są to umowy ustne dotycząc czynności życia codziennego na przykład zakupy w sklepie, wizyta u kosmetyczki. Mogą być to także umowy pisemne, takie jak abonament telefoniczny lub założenie konta w banku.

Należy Ci się wyższe odszkodowanie? Stań do walki z ubezpieczycielem

  • nadesłane do eoborniki.pl

 

Dobrze wiemy, że w życiu mogą przytrafić się nam sytuacje, które nas zwyczajnie przerosną. Dlatego robimy co się da, aby się na takie okoliczności możliwe skutecznie zabezpieczyć. Ludzka chciwość jest jednak nieokiełznana. Może spowodować, że produkt, po który w naszej przezorności sięgnęliśmy, by było nam łatwiej, będzie wiązał się z koniecznością stoczenia kolejnej bitwy. Na szczęście nie musimy stawać do niej sami.

Ubezpieczenie kampera

  • nadesłane do eoborniki.pl

Podróżowanie samochodem kempingowym ma wiele zalet, jak choćby komfort decydowania o przebiegu i czasie trwania podróży czy możliwość zatrzymania się i urządzenia noclegu w dowolnym miejscu na świecie. Wybierasz się na urlop kamperem? Zadbaj o ubezpieczenie, które uchroni Cię przed skutkami kolizji drogowej lub wypadku.

Wizytówka firmy – sposób aranżacji prestiżowej sali sprzedaży

  • tekst sponsorowany

Na pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest sposób aranżacji sklepu. Ergonomiczny i elegancki sposób stylizacji sali sprzedaży przyciągnie nowych klientów i uczyni ich stałymi bywalcami. Dbałość o komfort warunków pracy docenią także pracownicy, którzy bezpośrednio komunikując się z otoczeniem, wpływają na opinię o firmie.

Jak odzyskać dług od jednoosobowej działalności gospodarczej?

  • nadesłane do eoborniki.pl

Prowadzenie działalności gospodarczej ma swoje plusy i minusy. Jedną z negatywnych stron posiadania własnej firmy jest konieczność odzyskania pieniędzy od nierzetelnego kontrahenta. W tym artykule kancelaria windykacyjna Vindicat podpowiada, jak ściągnąć dług od jednej z najpopularniejszych w Polsce form prowadzenia działalności gospodarczej: jednoosobowej działalności gospodarczej.

Ubezpiecz się póki czas, czyli rzecz o ubezpieczeniach na życie

  • tekst sponsorowany

Pytanie czy warto się ubezpieczać nie powinno nigdy zostać zadane. A jednak! Wiele osób zastanawia się czy warto płacić teraz, regularnie, czy może lepiej zapłacić później i jednorazowo. Odpowiedź powinna być prosta. Powinna, gdyż nie zawsze jest. Istnieje wiele niewiadomych oraz mitów, jakie krążą wokół ubezpieczenia na życie. My dziś postaramy się je wyjaśnić.