Różne - eoborniki.pl

Pożyczka przez internet - idealna na dzisiejsze czasy

  • Adam Biniewicz

Rok 2020 upływa pod hasłem izolacji. Ze względu na panującą pandemię większość osób stara się jak najmniej wychodzić z domu. Rośnie popularność rozwiązań online. Zakupy, spotkania, nawet koncerty są coraz częściej organizowane tak aby każdy brał udział w domu, przed komputerem. W ten trend idealnie wpasowała się usługa pożyczki przez internet.

BAT z nową strategią „lepszego jutra”. Nie tylko dla palaczy!

  • Artykuł partnera

Generowanie coraz większej części przychodów z produktów alternatywnych, ograniczenie wpływu działalności na zdrowie konsumentów oraz realizacja zobowiązań środowiskowych i społecznych - to główne filary nowej strategii British American Tobacco, której celem ma być „lepsze jutro” [ ang. A Better Tomorrow ]. Strategia wdrażana jest od wiosny.

Urlop w domowym zaciszu – z basenową pompą ciepła

  • Artykuł sponsorowany

Czasy są specyficzne. Ze względu na globalną epidemię koronawirusa nie zawsze możemy sobie pozwolić na zagraniczne wakacje. Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich jest najważniejsze, dlatego rozsądek podpowiada, by lato spędzić raczej we własnym ogrodzie, a nie na hotelowym patio. Ci szczęściarze, którzy mają do dyspozycji kawałek ziemi, mogą z powodzeniem zaplanować masę rozrywek i atrakcji na świeżym powietrzu. Wielu z nas marzy się basen, ale budowa i ogrzewanie takiego akwenu zwykle nieco nas przytłacza. Ale nie musi tak być. Z basenową pompą ciepła to naprawdę bardzo proste.

Kiedy i gdzie stosuje się stojaki reklamowe?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Działania marketingowe są bardzo ważne dla każdego biznesu. Jeżeli nie zainwestujemy w to rozwiązanie, możemy nie dotrzeć do potencjalnych klientów. Dlatego przedsiębiorcy decydują się na różne formy reklamy. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, a inne mniej.