Różne - eoborniki.pl

Mama wraca do pracy. Jak to zrobić?

  • nadesłane do eobornik

Wiele kobiet decyduje się pewnego dnia przerwać swoją karierę zawodową i poświęcić swój czas na wychowanie dziecka. Przychodzi dzień, w którym maluch staje się na tyle duży, by oddać go pod opiekę np. babci lub wysłać do przedszkola, by tam uczył się pracy w grupie rówieśników. To czas, w którym młoda mama zaczyna myśleć o powrocie na rynek pracy. Jak przygotować się do tego?

A może otworzyć kawiarnię? Stwórz miejsce, do którego chce się wracać

  • Artykuł sponsorowany

Nasze przyzwyczajenia i sposoby spędzania wolnego czasu ulegają zmianom i rośnie liczba rodaków skorych do częstszego korzystania z oferty lokali gastronomicznych – przede wszystkim po to, by odbywać w nich spotkania towarzyskie. Kawiarnia może być tymczasem znakomitym do tego miejscem – jeśli tylko będzie odpowiednio zlokalizowana, a przede wszystkim jej oferta sprosta oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy konsumentów

List motywacyjny – o czym warto pamiętać?

  • MP

Wiele firm oczekuje, by do dokumentów składanych podczas aplikacji dołączony był list motywacyjny. Dla osób poszukujących pracy pisanie go jest często uciążliwe i irytujące. Jak powinien wyglądać nowoczesny list i dlaczego warto przyłożyć się do jego pisania?

Eleganckie bluzki do pracy - 6 inspiracji

  • Artykuł sponsorowany

Gdy w firmie obowiązuje odzież pracownicza, sprawę ubierania się do pracy mamy z głowy. Jednak kiedy nie mamy mundurka ani nie jest określone dokładnie, jakie elementy garderoby wpisują się w kulturę organizacyjną firmy, pozostaje nam samodzielne ocenianie, czy coś pasuje, czy też nie. Przedstawiamy dziś 6 inspiracji na eleganckie bluzki damskie do pracy – nie będziesz musiała się już dłużej zastanawiać, co kupić, by prezentować się i kobieco, i profesjonalnie.

Pikowany oversize – sprawdź najmodniejsze pikowane kurtki idealne na jesienne chłody

  • Artykuł sponsorowany

Nie możesz wyobrazić sobie jesieni bez ciepłej, pikowanej kurtki? Słusznie, bo to jeden z najgorętszych trendów sezonu! Tej jesieni projektanci stawiają na modele oversize, które doskonale dopełniają codzienne, miejskie stylizacje. Modne, stylowe modele znajdziesz między innymi w ofercie marki Jack Wolfskin. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Odzież dla wędkarza - w jaki zestaw warto zainwestować?

  • artykuł zewnętrzny

Wędkarz spędza czas w bezpośredniej bliskości z naturą. Ma to oczywiście niezliczone zalety – od walorów wizualnych, przez relaks, aż po zbawienne dotlenienie – ale jednocześnie niesie za sobą wiele zagrożeń. Natura bywa kapryśna, a pogoda – burzliwa i zmienna. Żeby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo, przed wyruszeniem na łowy należy zadbać o odpowiednią odzież. Czy kombinezon wędkarski to konieczność? W jakie obuwie zainwestować? Zobacz, jaki strój powinien skompletować każdy zapalony wędkarz!