Różne - eoborniki.pl

Testy psychologiczne w procesie rekrutacyjnym – co mówią o kandydacie?

  • Artykuł sponsorowany

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na testy psychologiczne w procesie rekrutacyjnym. Badania pokazują, że jest to skuteczna forma ograniczania kosztów związanych z nieudaną rekrutacją – wstępna ocena kompetencji oraz osobowości kandydata jest sporym ułatwieniem dla specjalistów od HR. Jakie informacje można uzyskać poprzez testy psychologiczne online i dlaczego są one równie przydatne dla kandydata, co dla rekrutera?

Etui na dokumenty – kiedy najbardziej się przydaje?

  • Artykuł sponsorowany

Skórzana galanteria dla Panów to niezaprzeczalny symbol stylu i elegancji. Jednak oprócz urzekającej estetyki, wyroby ze skóry naturalnej potrafią mieć szereg zalet funkcjonalnych. Prym wśród produktów z tej grupy wiodą skórzane etui na dokumenty. Te niepozorne dodatki do męskiej garderoby znacząco poprawiają wygodę w codziennym korzystaniu z kart płatniczych, dokumentów i banknotów. Dlaczego warto pomyśleć o kupnie etui na dokumenty w nadchodzące lato? Odpowiadamy!

Czy wiesz jak pić brandy? Oto krótki poradnik dla współczesnego gentlemana!

  • Artykuł sponsorowany

Trudno o bardziej wysublimowany alkohol w ręku faceta z klasą, niż szkocka whiskey i dobrej jakości brandy. To właśnie na tym drugim rodzaju alkoholu postanowiliśmy się dzisiaj skupić. Co to jest brandy? Trunek ten pochodzi od procesu destylacji wina. Specjalną odmianą, produkowaną we Francji jest znany powszechnie koniak. Jak pić brandy? Oto kilka wskazówek, dzięki którym każdy mężczyzna z klasą będzie mógł smakować brandy tak, jak trzeba!

Palenie Cygara - moda, która dociera do Polski?

  • Artykuł sponsorowany

Tak jak w przypadku dobrej kawy ziarnistej lub markowego alkoholu, smakowanie cygara kubańskiego posiada swoją wyjątkową otoczkę. Nie dziw, że wokół palenia cygar stworzył się swoisty rytuał. Jak jednak rozpoznać, kto jest totalnym żółtodziobem i trzyma w ustach pierwsze w życiu cygaro, od starego wyjadacza? Zaoszczędzimy wam wstydu – przygotowaliśmy mini poradnik, jak palić cygara kubańskie. Oto kilka ciekawostek, dzięki którym nie zginiesz w męskim towarzystwie!

Co robić po utracie pracy?

  • Artykuł sponsorowany

Dla wielu osób utrata pracy jest wyjątkowo ciężkim przeżyciem. Szczególnie trudno pogodzić się z nią osobom, które pracowały w danym zakładzie od wielu lat. Po utracie pracy z dnia na dzień cała dotychczasowa organizacja życia ulega przemianie. Co zrobić, kiedy dotknie nas utrata zatrudnienia?