Różne - eoborniki.pl

Czym różni się pożyczka dla firmy od pożyczki dla osoby fizycznej?

  • tekst sponsorowany

Na rynku istnieje wiele rodzajów pożyczek. Część z nich jest przeznaczona tylko dla przedsiębiorców i firm. Inne jedynie dla osób fizycznych. Są i takie, które pobierać mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Oferta jest naprawdę szeroka. Warto więc wiedzieć, czym się różnią pożyczki oraz jaką wybrać i która jest najbardziej korzystna.

Zepsuty samochód? Rozbity telefon? Sprawdź jak sfinansować naprawy

  • tekst sponsorowany

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez samochodu czy telefonu. Niestety w Polsce większość aut ma kilkanaście lat, dlatego nie są one objęte gwarancją i w przypadku awarii, trzeba zapłacić za naprawę z własnej kieszeni. Inaczej wygląda sytuacjach z telefonami – wiele osób ma nowoczesne smartfony, jednak są one tak delikatne, że o uszkodzenie naprawdę nietrudno. Tymczasem gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, chyba że właściciel wykupił dodatkowe, zwykle bardzo drogie, ubezpieczenie. Co zrobić w takiej sytuacji?

Badania geologiczne gruntu przed rozpoczęciem budowy - co warto wiedzieć?

  • tekst sponsorowany

Trafna ocena stanu wód gruntowych oraz jakości gruntu, na jakim planujemy rozpocząć naszą inwestycję, bywa rzeczą kluczową, jeśli chcemy uniknąć nieplanowanych kosztów. Badania geologiczne zapewniają taką wiedzę. Skąd jednak wiedzieć, kiedy wymagana jest na placu budowy obecność firmy geologicznej oraz czy to właśnie my jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia takich czynności?

Czy szybka pożyczka przez Internet na dowód naprawdę istnieje?

  • tekst sponsorowany

Wiele osób chciałoby znać odpowiedź na to pytanie. W sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy gotówki nie mamy czasu na załatwianie formalności i chcielibyśmy jak najszybciej otrzymać przelew. Rozwój nowych technologii, a także rosnąca liczba użytkowników Sieci sprawiły, że obecnie możemy skorzystać z szybkich pożyczek na dowód.