fbpx

Nasze hobby

Egzaminy na pilota drona wymagane w każdej branży

  • Artykuł sponsorowany (T)

Latanie dronem to hobby coraz większej liczby osób. Sterowanie bezzałogowym statkiem powietrznym sprawia przyjemność zarówno mężczyznom, jak i kobietom, osobom młodym i tym w dojrzałym wieku. Zanim sięgniemy po drona, powinniśmy jednak wiedzieć, jakie wymogi stawia przed nami prawo. Czy musimy zdobyć uprawnienia? Czy osoba sterująca dronem musi zdać egzamin?

Czytaj więcej...

Terrarium dla kameleona

  • Artykuł sponsorowany (T)

Terrarium dla kameleonów powinno odwzorowywać ich naturalne środowisko w przyrodzie - powinno być wystarczająco wysokie i mieć rozgałęzione korzenie, na których kameleony będą spędzać większość czasu. Terrarium powinno być zaopatrzone w żywe rośliny i dostatecznie dobrze oświetlone światłem UVB. Kameleony są delikatne i mają specyficzne wymagania.

Czytaj więcej...

Co to jest DOG PULLER?

  • Pamela

DOG PULLER to psi sport oparty na ćwiczeniach z wykorzystaniem PULLERA, zabawki dla psa stworzonej przez Sergieja Shkota.

Czytaj więcej...

Niedrogie i sprawdzone akcesoria wędkarskie dla początkujących wędkarzy

  • Artykuł sponsorowany

Zaopatrzenie się w podstawowy sprzęt wędkarski i akcesoria jest niezbędne, aby czerpać pełnię satysfakcji z łowienia ryb. Wszystkich początkujących wędkarzy, którzy planują rozpoczęcie swojej przygody z wędkowaniem, czeka więc kompletowanie wszystkich najważniejszych akcesoriów. Na co zwracać uwagę przy ich zakupie i gdzie zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria wędkarskie w dobrej cenie?

Czytaj więcej...

Czy w XXI wieku warto zbierać monety?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Zbieranie monet, a więc numizmatyka, jest zadaniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Piękne kolekcje od wieków były utrzymywane przez najbardziej możnych tego świata, a każda starodawna moneta, która coś za sobą niesie jest również wartością historyczną. Jednak taka pasja nie jest przesadnie popularna wśród młodych dzisiejszych czasów. Czy słusznie? Warto zastanowić się czy w dobie internetu warto zbierać monety.

Czytaj więcej...

Czy znasz rodzaje kawy?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Kawa to aromatyczna opowieść o wielu smakach. Kusi, rozkochuje, wdzięczy się i podbija serca. Postanowiliśmy więc przygotować artykuł o najważniejszych gatunkach kawy. Jaki cieszy się największą popularnością? Który jest intensywny, a który wpada w łagodniejsze tony? Podpowiadamy!

Czytaj więcej...