Skuteczne sposoby na zabezpieczenie domu przed włamaniem

  • MP

Niestety statystyki policyjne są nieubłagane i co roku dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy włamań. W szczególności latem ta tendencja wzrasta. Dlatego też koniecznie powinniśmy zadbać o to, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w domu. Istnieje wiele nowinek technologicznych, ale też sprawdzonych sposobów, które już same w sobie ograniczą ryzyko włamania do naszego domu.

Dlaczego tradycyjny odkurzacz przechodzi do lamusa

  • nadesłane do eoborniki.pl (ea)

Jedynym czynnikiem, który sprawia, że automatyczne odkurzacze jeszcze nie wyparły tych klasycznych, jest cena. Na rynku na razie jest jeden naprawdę skuteczny odkurzacz automatyczny, a jego zakup jest sporą inwestycją. Nieustannie jednak kolejne odkurzacze ręczne cieszą się coraz mniejszą popularnością. Dlaczego?

Armatura łazienkowa – na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

  • tekst sponsorowany

Wykańczanie czy remont łazienki wiąże się z szeregiem istotnych decyzji, od których zależą nie tylko koszty materiałów i robocizny, ale również komfort użytkowania, a nawet późniejsze wydatki na wodę czy energię elektryczną. Dlatego przy wyborze takich elementów, jak na przykład armatura łazienkowa, warto zwracać uwagę nie tylko na estetykę i design, ale również na inne, kluczowe parametry