Jaki rodzaj tapety wybrać?

  • tekst zewnętrzny
Jaki rodzaj tapety wybrać?

Drobne nierówności na ścianach, to częsty problem. Szczególnie w budynkach starego typu. Jednym ze sposobów na ukrycie niedoskonałości jest po prostu wyrównanie ścian. Jednak często wiąże się to ze sporymi kosztami. Dlatego warto zdecydować się na tapetę, która nie tylko zamaskuje nierówności, ale również doda wnętrzu zupełnie innego charakteru.

Jak wybrać rusztowanie?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)
Jak wybrać rusztowanie?

Bezpieczeństwo zawsze stanowi najważniejszą kwestię podczas wszelkich prac budowlanych oraz remontowych. Tyczy się to nie tylko prac wokół domu czy w środku, ale przede wszystkim, tych wykonywanych na wysokości.

Na co zwracać uwagę, kupując pościel z kory?

  • nadesłane do eoborniki.pl (FI)

Pościele z kory są bardzo często kupowane, ze względu na ich stosunkowo niską cenę oraz to, że się nie gniotą. Kora ma charakterystyczną fakturę, która nie każdemu odpowiada. Poza tym słabej jakości pościel może być szorstka. Jak odpowiednio wybrać pościel z tego materiału?

Przebudowa ciemnej kuchni w mieszkaniu

  • tekst sponosowany
Przebudowa ciemnej kuchni w mieszkaniu

Ślepa kuchnia, czyli taka, w której nie ma okien, to zjawisko, które można spotkać przeważnie w niewielkich mieszkaniach w peerelowskim budownictwie. Nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, ponieważ tłuszcze i opary podczas gotowania nie mają praktycznie żadnego ujścia, oprócz wątłej kratki wentylacyjnej czy okapu. Czy istnieje możliwość urządzenia ciemnej kuchni w taki sposób, by była ona komfortowa w użytkowaniu?