Przebudowa ciemnej kuchni w mieszkaniu

  • tekst sponosowany
Przebudowa ciemnej kuchni w mieszkaniu

Ślepa kuchnia, czyli taka, w której nie ma okien, to zjawisko, które można spotkać przeważnie w niewielkich mieszkaniach w peerelowskim budownictwie. Nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, ponieważ tłuszcze i opary podczas gotowania nie mają praktycznie żadnego ujścia, oprócz wątłej kratki wentylacyjnej czy okapu. Czy istnieje możliwość urządzenia ciemnej kuchni w taki sposób, by była ona komfortowa w użytkowaniu?

6 najważniejszych akcesoriów i sprzętów dla każdego miłośnika kawy

  • tekst sponosowany

Już od XVI w. kawa sprawia, że poranki aromatycznie pachną i smakują. Każdy smakosz czarnego naparu wie, że kawa to najlepszy napój na świecie i nic go nie zastąpi. Bez względu na to, czy rano wypijamy espresso, cappuccino czy americano z mlekiem, przyda się nam kilka akcesoriów, dzięki którym wyczarujemy napój rodem z najlepszej kawiarni.

A czy na twoim dachu możesz zamontować panele fotowoltaiczne? Sprawdź!

  • tekst sponosowany

Myśląc o montażu paneli fotowoltaicznych jedną z głównych bolączek jest dach, który miałby zostać zabudowany. Istnieje wiele czynników, które mogą sprzyjać lub utrudniać wprowadzenie do naszej domowej gospodarki energetycznej energii pochodzącej ze słońca. Właśnie dlatego warto zainteresować się tym przed podjęciem decyzji, a jeśli dom jest dopiero w planach – jeszcze przed jego budową.

Dom, czy mieszkanie - co wybrać?

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

Nadszedł czas, abyś w końcu się usamodzielnił i stoisz przed dylematem wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania w zakresie miejsca zamieszkania. Wiele osób zastanawia się bowiem, czy zdecydować się na kupno mieszkania, czy może wybudować dom na obrzeżach miasta? Niewątpliwie jest to decyzja trudna, jednakże postanowiliśmy wziąć ten temat pod lupę, bowiem uważamy, że kilka wskazówek pomogą Ci w podjęciu optymalnej decyzji. 

Termomodernizacja budynku - to się opłaca

  • tekst zewnętrzny

Niemal we wszystkich polskich miastach mieszkańcy decydują się na to, by oszczędzać na ogrzewaniu. Dlatego właśnie podejmują się rozmaitych inwestycji, które w dłuższej perspektywie czasowej przynoszą wymierne korzyści. To samo dzieje się również w Stalowej Woli, ale nie tylko.