Czy drzewko led nadaje się na świąteczną dekoracje led?

  • nadesłane do eobornik (zawiera reklamę)

Przygotowując się do Bożego Narodzenia, dekorujemy swoje domy, by wprowadzić do nich nieco świątecznej atmosfery i podkreślić wyjątkowość tych szczególnych dni. Wśród wielu ozdób dużą popularnością cieszą się te, które wypełniają wnętrze ciepłym światłem. Aby rozświetlić zimowy mrok i uczynić dom jeszcze bardziej przytulnym, możemy wykorzystać drzewko LED. Widok światełek na delikatnych gałązkach przyciąga uwagę i odpręża. Wiele osób jednak uważa, że opleciona lampkami choinka wystarczy, by dodać pomieszczeniu blasku. Czy mają rację?

Czy warto kupić klimatyzator przenośny?

  • tekst sponsorowany

Klimatyzator to urządzenie, które wiosną i latem pozwala się schłodzić, wietrznymi jesiennymi wieczorami i zimą zaś ogrzać. W tradycyjnej postaci montuje się go na ścianie, najczęściej nad oknem, można jednak wybrać formę mniej inwazyjną: klimatyzator przenośny. Jakie są jego wady i zalety? Czy może zastąpić model typu split?

Obalamy 5 mitów o zmywarkach

  • MP

Nie znosisz ręcznego zmywania naczyń i myślisz o zakupie zmywarki, ale zniechęcają Cię do tego zasłyszane wady tych urządzeń? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy 5 najpopularniejszych negatywnych opinii sprawdziliśmy, ile znajduje się w nich prawdy!