fbpx

Dlaczego warto studiować budownictwo pasywne?

  • Artykuł sponsorowany

„Budownictwo pasywne” to nie tylko interesująco brzmiąca nazwa, ale przede wszystkim wartościowy kierunek studiów, który pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę praktyczną. Dowiedz się więcej na temat tego kierunku i zobacz, dlaczego warto studiować budownictwo pasywne.

Czytaj więcej...

Czy warto kupić termostat WiFi?

  • Artykuł sponsorowany (T)

 

To idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów. Termostat WiFi cieszy się sporą popularnością w szczególności wśród osób, które stawiają na nowoczesne rozwiązania w inteligentnych domach. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy gra jest warta świeczki. Czy rzeczywiście zakup tego typu urządzenia jest opłacalny? Sprawdź sam!

Czytaj więcej...

Czy wyposażenie łazienki musi być drogie?

  • Artykuł sponsorowany
duza-lazienka

Remont łazienki kojarzy się wielu osobom z długim czasem trwania, niedogodnościami dla domowników, a także i sporymi kosztami. Oczywiście jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, chociaż różnorodność wyposażenia łazienkowego sprawia, że remont łazienki może być dużo tańszy i możliwy do wykonania mniejszym nakładem pracy czy pieniędzy. W dzisiejszym wpisie podpowiemy na jakie wyposażenie łazienkowe postawić, by remont był tańszy. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem.

Czytaj więcej...

Jakim drewnem palić w kominku?

  • MP

Wybierając drewno do palenia w kominku, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów: jego gęstość, twardość, łupliwość, zawartość kory i stopień wysuszenia, a także szybkość przesychania.

Czytaj więcej...