Kotły CO na ekogroszek w praktyce

  • Artykuł sponsorowany

Chociaż dużo mówi się o kotłach na ekogroszek, tak naprawdę niewielu ludzi potrafi konkretnie o nich opowiedzieć. Padają różne skojarzenia, mniej lub bardziej trafne strzały – jednak aby dokonać idealnego zakupu nowego kotła CO potrzeba świadomych decyzji. Dla nowoczesnych, ekologicznych kotłów grzewczych jest właśnie najlepsze, przysłowiowe „5 minut”. Medialna burza odnośnie walki ze smogiem to najskuteczniejsza forma promocji, podszyta bardzo szlachetnym celem – zdrowiem Polaków.

Czy warto zainwestować w kuchnię indukcyjną? Sprawdź!

  • Artykuł sponsorowany

Obecnie możemy liczyć na bogactwo asortymentu, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni. Nie brakuje najróżniejszych urządzeń i gadżetów, dzięki którym gotowanie i przyrządzanie posiłków staje się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Bardzo ważna jest w tym wszystkim także kwestia finansowa, gdyż nie zawsze nowoczesne rozwiązania są opłacalne.

DUŻA KUCHNIA NA WYMIAR – DUŻE WYZWANIE

  • Artykuł sponsorowany

Wiele osób boryka się z problemem zbyt małej kuchni. Są jednak też tacy, którzy dysponują naprawdę dużą przestrzenią, którą mogą przeznaczyć na to pomieszczenie. Przygotowanie mebli do takiej kuchni stanowi nie lada wyzwanie. Sięgnij po porady ekspertów!

Sypialnia wcale nie musi być nudna!

  • Artykuł sponsorowany

Powszechnie utarło się przekonanie, że sypialnia z prawdziwego zdarzenia to tylko taka, w której mieści się sporych rozmiarów podwójne łoże małżeńskie. Tymczasem okazuje się, że wiele osób, wyposażając swój dom lub mieszkanie, stosuje zupełnie inne, niekiedy całkiem zaskakujące rozwiązania. Niektóre z nich dalece wykraczają poza standardowe rozwiązania, m.in. półkotapczany

Jak urządzić małą, nowoczesną łazienkę?

  • nadesłane do eobornik

Mała łazienka to wyzwanie? Niekoniecznie. Nietrudno zmienić ją w funkcjonalne i atrakcyjne miejsce, jeśli będziemy wiedzieć, co służy niewielkim wnętrzom i postaramy się wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. Podpowiadamy, co warto wziąć pod uwagę, aby mała łazienka posiadała charakter, nowoczesny styl, a przy okazji wyglądała na większą.

Popularne sukulenty: jak pielęgnować zamiokulkas zamiolistny?

  • Artykuł sponsorowany

Zamiokulkas zamiolistny to idealna roślina dla początkujących fanów ogrodnictwa. Jest bardzo wytrzymała, nie wymaga częstego podlewania, a jej sadzonki można dostać praktycznie w każdej kwiaciarni, a nawet zwykłych marketach. To na co trzeba zwrócić uwagę w pielęgnacji rośliny, to dobór odpowiedniej doniczki oraz regularne przesadzanie.