fbpx

Wprowadź jesienne kolory do swojego domu. Czas na zmianę mebli!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Sezon jesienny niesie ze sobą wiele zmian, dokonujących się między innymi za oknami naszych domów. Liście zmieniające barwy, a następnie spadające z drzew, inspirują projektantów mebli do tworzenia kolekcji, zbliżonych kolorystycznie do tego, co dzieje się na dworze.

Czytaj więcej...

Tapeta dżungla, smoki, a może dinozaur? Niesamowite fototapety do pokoju dziecięcego!

  • Artykuł sponsorowany

Kolorowe i radosne fototapety całkowicie zmieniły możliwości aranżacyjne pokojów dziecięcych. Dzięki nim w stosunkowo prosty sposób możemy zamienić pokój swojego dziecka w niezwykłą, bajkową krainę, gdzie rządzą ciekawe barwy, interesujące detale i historie, które dzięki plastycznemu przedstawieniu, mają swoją kontynuację w wyobraźni dziecka.

Czytaj więcej...

Farby do metalu Rafil – skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne

  • Artykuł sponsorowany

Farby do metalu Rafil pozwalają chronić elementy wykonane z tego materiału przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak mgła czy deszcz. Między innymi te zjawiska atmosferyczne niekorzystnie działają na metalowe ogrodzenia czy też parapety, co skutkuje tworzeniem się rdzy niszczącej powierzchnię. Czytaj więcej...

Jak odpowiedni wybór lamp może ozdobić wnętrze Twojego domu?

  • Artykuł sponsorowany

W aranżacji mieszkania należy pamiętać o estetyce poszczególnych elementów oraz ich funkcjonalności. Za pomocą lamp można stworzyć niepowtarzalny nastrój pomieszczenia i optycznie powiększyć dostępną przestrzeń. Warto wiedzieć, jakie oświetlenie świetnie ozdobi wnętrze każdego domu.

Czytaj więcej...