Sypialnia wcale nie musi być nudna!

  • Artykuł sponsorowany

Powszechnie utarło się przekonanie, że sypialnia z prawdziwego zdarzenia to tylko taka, w której mieści się sporych rozmiarów podwójne łoże małżeńskie. Tymczasem okazuje się, że wiele osób, wyposażając swój dom lub mieszkanie, stosuje zupełnie inne, niekiedy całkiem zaskakujące rozwiązania. Niektóre z nich dalece wykraczają poza standardowe rozwiązania, m.in. półkotapczany

Jak urządzić małą, nowoczesną łazienkę?

  • nadesłane do eobornik

Mała łazienka to wyzwanie? Niekoniecznie. Nietrudno zmienić ją w funkcjonalne i atrakcyjne miejsce, jeśli będziemy wiedzieć, co służy niewielkim wnętrzom i postaramy się wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. Podpowiadamy, co warto wziąć pod uwagę, aby mała łazienka posiadała charakter, nowoczesny styl, a przy okazji wyglądała na większą.

Popularne sukulenty: jak pielęgnować zamiokulkas zamiolistny?

  • Artykuł sponsorowany

Zamiokulkas zamiolistny to idealna roślina dla początkujących fanów ogrodnictwa. Jest bardzo wytrzymała, nie wymaga częstego podlewania, a jej sadzonki można dostać praktycznie w każdej kwiaciarni, a nawet zwykłych marketach. To na co trzeba zwrócić uwagę w pielęgnacji rośliny, to dobór odpowiedniej doniczki oraz regularne przesadzanie.

Jak dobrać materac jednoosobowy ?

  • Artykuł sponsorowany

Dobrze dopasowany do potrzeb użytkownika materac to podstawa dobrego snu i gwarancja regeneracji dla organizmu. Najczęściej w przypadku jednoosobowych sypialni wybierany jest materac 90x190 cm, ponieważ nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu, ale zapewnia wystarczająco przestrzeni. Na takim materacu wyśpi się z powodzeniem również osoba o nieco większych gabarytach. Na co zwrócić uwagę wybierając materac dla siebie i jaki produkt wybrać? Podpowiadamy.

Akcesoria meblowe – gdzie i co kupić?

  • Artykuł sponsorowany

Meble na wymiar były do niedawna luksusem, na który pozwolić sobie mogli nieliczni. Sytuacja ta uległa zmianie w ciągu ostatniej dekady, zarówno na skutek rozwoju rynku meblarskiego, jak i większej dostępności potrzebnych materiałów. W rezultacie, meble projektowane bezpośrednio pod zamówienia indywidualnych klientów spotkać dziś możemy w najróżniejszych miejscach. Nie tylko w biurach, dużych przedsiębiorstwach, siedzibach spółek, lecz także – w domach prywatnych, mieszkaniach i apartamentach. Zaopatrują się w nie wszyscy ci, dla których elegancja i wysoki poziom estetyczny znaczą tyle samo, co funkcjonalność i praktyczność.

Plakat do pokoju dziecka - jak wybrać

  • tekst sponsorowany

Każdy rodzić chce, by pokój dziecka był kolorowy, wesoły i by dziecko lubiło spędzać w nim czas. Wystrój pokoju dziecinnego jest niezmiernie ważny, by dziecko dobrze czuło się w swoim azylu. Jak wybrać plakaty do pokoju dziecka, które ożywią wnętrze?