fbpx

Jak wybrać trwałe panele podłogowe? Podpowiadamy!

  • nadesłane do eobornik (ea)

Wytrzymałość paneli podłogowych uzależniona jest od kilku istotnych parametrów. Oprócz materiału, z którego zostały wykonane i grubości pod uwagę należy wziąć także klasę ścieralności oraz używalności. Niejednokrotnie ważnym parametrem mówiącym wiele o jakości paneli jest również ich cena, która na ogół świadczy o jakości. Od tej reguły są jednak wyjątki. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru trwałych i funkcjonalnych paneli podłogowych?

Czytaj więcej...

Top 5 odkurzaczy bezprzewodowych

  • Artykuł sponsorowany

Sprzątanie każdego domu czy mieszkania stanowi nieodłączny element codzienności każdego lokatora – niezależnie od tego, jak duża powierzchnia pozostaje do dyspozycji. W sprzątaniu podłóg najbardziej pomocnym urządzeniem jest odkurzacz. Jak wybrać najlepszy? Proponujemy 5 modeli, które zaskoczą Cię funkcjonalnością i wygodą.

Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć o cenach w skupie srebra?

  • nadesłane do eobornik (ea)

Srebro zalicza się do metali szlachetnych, które doskonale przewodzą ciepło oraz energię elektryczną. Ze względu na swoje cenne właściwości surowiec ten wykorzystywany jest więc nie tylko w jubilerstwie, ale również w przemyśle, a nawet w branży medycznej. Recykling srebra to zadanie, które umożliwia powtórne wykorzystanie metalu, jednocześnie zachowując jego nieodnawialne złoża. Czytaj więcej...

Duże miasto czy przedmieścia, gdzie lepiej zamieszkać?

  • Artykuł sponsorowany

Własna nieruchomość to marzenie aż 60% Polaków. Dla wielu osób posiadanie swoich "czterech kątów" to gwarancja stabilizacji i bezpieczeństwa. Jednak zakup mieszkania lub domu to jedna z największych inwestycji w życiu, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór miejsca zamieszkania. Duże miasto, a może przedmieście? Sprawdź!

Czytaj więcej...