Najciekawsze gadżety ułatwiające prace w kuchni

  • Artykuł sponsorowany

Urozmaić swoją kuchnię i stworzyć w niej niepowtarzalny klimat. Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to nie tylko najwyższej jakości sprzęt, oświetlenie i szafki, ale też doskonała organizacja przestrzeni. Aby ułatwiać sobie pracę, należy sprytnie porozmieszczać wszystkie urządzenia i meble. Ale czy tylko?

Jak powiększyć optycznie małe mieszkanie?

  • tekst sponsorowany

Metraż to jedynie jedna z kwestii, która odpowiada za to, czy dane mieszkanie jest wygodne i czy domownicy czują się w nim swobodnie. Ogromne znaczenia ma prawidłowa organizacja przestrzeni, która pozwoli wykorzystać w pełni potencjał nawet małego miejskiego mieszkania. Każde pomieszczenie można również powiększyć optycznie, dzięki prawidłowemu wykończeniu i umeblowaniu.

Praktyczny mini stolik czyli "must have" każdego mieszkania

  • tekst sponsorowany

Stoliki kawowe stał się dziś dokładnie tym, czym w dawnych latach meblościanki - są niezbędnym wyposażeniem każdego salonu. Małe, kompaktowe, pojemne, które nie zabierają wiele miejsca. Ich zalety można by wymieniać, podobnie jak i ich funkcje, bo zdecydowanie nie są tylko stolikami na kawę. Jak je wybrać?

Przydatne sprzęty i akcesoria w każdej kuchni

  • Artykuł sponsorowany

W każdej kuchni powinno znaleźć się kilka ważnych urządzeń i przyborów usprawniających gotowanie, przygotowywanie napojów i obchodzenie się z gorącymi powierzchniami. Niektóre sprzęty to absolutne minimum – bez nich urządzane pomieszczenie nie będzie odgrywać swojej kluczowej roli. Co koniecznie powinno znaleźć się w kuchni, by okazała się ona w pełni funkcjonalna?

Malowanie ścian w kuchni - jakie farby wybrać?

  • tekst sponsorowany

Ciekawą alternatywą dla płytek montowanych w kuchni staje się malowanie ścian farbami ze specjalnym przeznaczeniem. Postęp technologii w branży daje coraz większe możliwości na wybór materiałów wykończeniowych odpowiadających na zindywidualizowane potrzeby. Na co zwrócić uwagę przy wyborze farb do malowania ścian w kuchni?