Łukasz Krzyśko ma zostać Przewodniczącym Rady Gminy

Łukasz Krzyśko to główny kandydat na Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole.

Niedzielne wybory w gminie Ryczywół zaskoczyły zewnętrznych obserwatorów. Wójtem Gminy Ryczywół nie będzie już bowiem Renata Gembiak-Binkiewicz. Zastąpi ją Henryk Szrama. O 180 stopni zmienia się też sytuacja w Radzie Gminy. KWW Nasz Ryczywół będzie bowiem w mniejszości. Karty będzie rozdawał w nowej kadencji komitet Henryka Szramy.

Nie może zatem dziwić, że głównym kandydatem na Przewodniczącego Rady Gminy jest Łukasz Krzyśko. Mieszkaniec Radomia zawsze był aktywny na sesjach. Niejednokrotnie twardo atakował Renatę Gembiak-Binkiewicz i przewodniczącego Michała Bogacza uważając, że zarządzają gmin niegospodarnie. Zdarzały mu się hasła populistyczne, ale na pewno zdobył w ostatnich latach uznanie i jest mocnym kandydatem na Przewodniczącego Rady Gminy w Ryczywole.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież