fbpx

Podróże eoborniki

Jak zaplanować wypoczynek marzeń?

  • MP

Zimowa aura w Polsce nie rozpieszcza, dlatego coraz częściej decydujemy się na zimowy odpoczynek za granicą. Gwarancja dobrej pogody, dłuższe, słoneczne dni i dodatnie temperatury sprawiają, że Polacy masowo wyjeżdżają na południe Europy. Czy każdy może pozwolić sobie na taki wyjazd? I wakacje zimą muszą być drogie? Podpowiadamy, jak zaplanować wymarzony urlop pod palmą.

Czytaj więcej...

Ile kosztuje wypożyczenie auta na wakacje? Sprawdź, czy to się opłaca!

  • Artykuł sponsorowany

Lato daje o sobie znać. W okresie urlopowym każdy z nas szuka okazji, żeby na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i dać się ponieść pozytywnym emocjom, związanym z podróżowaniem. Niestety, nie każdy posiada swoje cztery kółka, albo nie zawsze nadają się one do dalekich wyjazdów. Samochody do wypożyczenia to wówczas jedna z opcji. Czy opłacalna? Sprawdźmy ile kosztuje wynajem samochodu na wakacje, by się o tym przekonać!

Czytaj więcej...

Team building, czyli integracja firmowa, budująca zespół

  • Artykuł sponsorowany

Zespół to nie tylko morze pomysłów, wiedzy i wymiany doświadczeń. To przede wszystkim ludzie, nawiązujący ze sobą specyficzna więź i działający na wspólny sukces. Dlaczego team building jest tak ważny w każdej firmie? Jak zorganizować integrację, która jeszcze bardziej umocni Twój zespół w dążeniu do zamierzonych celów?

Czytaj więcej...

Niezapomniany rejs dla młodzieży z PuntoVita

  • Artykuł sponsorowany

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita zaprasza na rejsy po Mazurach dla młodzieży. Jeśli szukasz pomysłu na wakacje dla nastolatka, to obóz żeglarski jest idealnym pomysłem. Podczas rejsu młodzi ludzie zdobędą nowe umiejętności, instruktorzy żeglarstwa nauczą uczestników podstaw żeglarstwa i zapewnią mnóstwo atrakcji. Na rejsach nie ma czasu na nudę, załogi jachtów szybko integrują się ze sobą i dobrze się bawią. Już teraz dołącz do załogi PuntoVita!

Czytaj więcej...