fbpx

Podróże eoborniki

Last minute – 5 powodów, dla których warto

  • Artykuł sponsorowany

Wielu osobom wakacje last minute kojarzą się z tanimi, mało atrakcyjnymi wycieczkami za pół ceny, na które nikt nie chce jechać. Jednak prawda okazuje się zupełnie inna! Ten mit można od razu schować do lamusa.

Czytaj więcej...

6 najlepszych kierunków wakacyjnych

  • Artykuł sponsorowany

Marzysz o niezapomnianych wakacjach, podczas których wypoczniesz, a jednocześnie poznasz nową kulturę i zobaczysz niezwykłe krajobrazy? Jeśli tak, to nie przypadek, że czytasz ten tekst. Biuro turystyczne Coral Travel przygotowało top 6 najlepszych kierunków na wakacje, które sprawą, że będziesz długo je wspominać.

Czytaj więcej...

Top 5 destynacji na wakacje pod żaglami na Morzu Śródziemnym!

  • nadesłane do eobornik

Lubisz morze i żeglarstwo? W takim razie wakacje pod żaglami to naprawdę coś dla Ciebie. Czy wiesz, że nie jest konieczne posiadanie dużego doświadczenia, aby spełnić swoje marzenia o urlopie na pokładzie? Nie wiesz gdzie panują najlepsze warunki? Przewijaj w dół i sprawdź najlepsze destynacje na żagle na Morzu Śródziemnym!

Czytaj więcej...

Weekend nad jeziorem – gdzie warto wyjechać na krótki urlop?

  • Artykuł sponsorowany

Krótki urlop to świetna forma wypoczynku, gdyż umożliwia nam doładowanie baterii i zapewnia przerwę od codzienności, jednocześnie nie wymagając zbyt wielu wyrzeczeń czy długiego planowania. Wystarczy zarezerwować hotel i wyjechać w nieznany nam zakątek Polski, by cieszyć się słońcem, pięknymi wieczorami w ciszy czy różnymi atrakcjami, do których nie mamy dostępu na co dzień.

Czytaj więcej...

Capri i Ischia - wycieczki do Włoch 2021

  • Artykuł sponsorowany

Malownicze i ekskluzywne Capri to wymarzone miejsce na piękne luksusowe wakacje zarówno dla tych, którzy poszukują beztroskiego relaksu przy hotelowym basenie, jak i dla miłośników zwiedzania wybrzeża Amalfi oraz aktywności wodnych.

Czytaj więcej...