Skip to main content

PodróżeMaj 26, 2024
Każdy związek jest inny, ale wspólne spędzanie czasu w różnych miejscach może być kluczowe dla utrzymania zdrowej i pełnej emocji relacji. Wybór idealnego miejsca na wakacje z partnerem to nie lada wyzwanie. Czy lepsze będzie dynamiczne zwiedzanie miasta, czy może relaksujące plażowanie? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, analizując zalety każdej z opcji.

Lut 23, 2024
Coraz częściej na białe szaleństwo Polacy wybierają zagraniczne stoki, zwłaszcza te zlokalizowane w turystycznych miejscach. Jednym z nieoczywistych krajów dla miłośników nart i snowboardu jest Turcja. W regionie Kayseri możesz korzystać z doskonale przygotowanych stoków, mnóstwa wyciągów, a do tego pięknych widoków i bogatej oferty apres-ski.

Lut 18, 2024
Zorganizowanie wakacji nie musi być trudnym zadaniem. Warto powierzyć każdy punkt wyprawy specjalistom z biura podróży, którzy oferują atrakcyjne wycieczki do wielu bliskich i dalekich krajów. Co ciekawe, Polacy najchętniej wybierają się do Egiptu i na Malediwy, przy czym oferta biura podróży jest znacznie bardziej rozbudowana. Do dyspozycji mamy także wiele innych miejsc, które tylko czekają, aż je odkryjemy! Dlaczego warto postawić na wczasy w Egipcie? Jakie atrakcje znajdziemy na Malediwach?

Sty 5, 2024
Planujesz podróż lotniczą, jedziesz autem na lotnisko? A co z parkowaniem? Wybór parkingu nie jest łatwy a jeśli już wybierzemy parking to czy na pewno będzie to najlepsza z możliwych opcji? W Polsce kilka kluczowych portów lotniczych oferuje podróżnym różnorodne opcje parkowania. W tym artykule przyjmiemy się parkingami na pięciu głównych lotniskach w Polsce, mając nadzieję na ułatwienie planowania podróży i parkowania.

Gru 11, 2023
Coraz więcej rodzin mieszka na emigracji i na święta w Polsce wraca samolotem. Ceny biletów w okresie Bożego Narodzenia należą do najwyższych w całym roku, dlatego w celu ich obniżenia pasażerowie rezygnują z zabierania ze sobą bagażu rejestrowanego. Bilet z samym bagażem podręcznym jest tańszy nawet o kilkaset złotych, dlatego warto przemyśleć kwestę lotu bez bagażu rejestrowanego. Jednak jak spakować się do małej torby lub plecaka na świąteczny wyjazd? Oto sprawdzone porady.

Lis 26, 2023
Zima to czas, w którym góry prezentują się niemalże bajecznie, a ferie w górach z dzieckiem mogą stać się niezapomnianą przygodą. Polska oferuje wiele miejsc idealnych na zimowy wypoczynek, dlatego podczas planowania zimowego wyjazdu warto sprawdzić, jakie udogodnienia i atrakcje oferują Karkonosze, Tatry i Bieszczady. Każdy tych regionów zachwyci zarówno pociechę, jak i rodziców przepięknymi krajobrazami. Podpowiadamy, gdzie wybrać się na zimowe ferie!