Podróże eoborniki

Wakacyjna Bułgaria

  • tekst zewnętrzny

bulgaria wakacje

 

Od kilku lat jednym z popularniejszych miejsc wakacyjnych polskich turystów, obok Chorwacji, jest Bułgaria, a zwłaszcza region Morza Czarnego. Czarnomorskie wybrzeże Bułgarii przyciąga wspaniałą, niemalże śródziemnomorską pogodą, przepyszną kuchnią, piaszczystymi plażami, bogactwem zabytkowych miejsc, a także stosunkowo tanim zakwaterowaniem.

Sao Paulo – odwiedź największe miasto Ameryki Południowej

  • tekst zewnętrzny

sao paulo

 

Sao Paolo to największe miasto Ameryki Południowej, które liczy sobie ponad jedenaście milionów mieszkańców. Choć nie posiada tak wielu zabytków i charakterystycznych budowli jak inne miasta Brazylii, przyciąga jednak wielu turystów parkami, architekturą i plażami. Jak dostać się tam w najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób?

Jak dotrzeć na lotnisko w Modlinie?

  • tekst zewnętrzny

air

 

Lotnisko w Modlinie to świetna alternatywa dla droższego portu lotniczego w Warszawie. Sukces modlińskiego lotniska tkwi w tym, że odpowiada ono na realną potrzebę tanich lotów. Teraz każdy może udać się w najpiękniejszy zakątek świata w bardzo aktrakcyjnej cenie. Jak szybko dostać się na parking lotniska?

Sprawdzone sposoby na nudę w autobusie

  • nadesłane do eoborniki.pl

pexels photo large

Są sytuacje, które sprawiają, że kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut w autobusie dłuży się nam niemiłosiernie. Czytamy książki, słuchamy muzyki, niekiedy zaczynamy obserwować innych pasażerów. Nuda w podróży jest czymś, co dotyka praktycznie każdego, dlatego warto znać kilka sposobów na jej przezwyciężenie. Przydaje się to zwłaszcza podczas kilkugodzinnej podróży busem.