Skip to main content

PodróżeLut 23, 2024

Narty w Turcji? Tak i to w doskonałych warunkach! Przekonaj się!

Coraz częściej na białe szaleństwo Polacy wybierają zagraniczne stoki, zwłaszcza te zlokalizowane w turystycznych miejscach. Jednym z nieoczywistych krajów dla miłośników nart i snowboardu jest Turcja. W regionie Kayseri możesz korzystać z doskonale przygotowanych stoków, mnóstwa wyciągów, a do tego pięknych widoków i bogatej oferty apres-ski.

Lut 18, 2024

Dlaczego warto postawić na wczasy za granicą?

Zorganizowanie wakacji nie musi być trudnym zadaniem. Warto powierzyć każdy punkt wyprawy specjalistom z biura podróży, którzy oferują atrakcyjne wycieczki do wielu bliskich i dalekich krajów. Co ciekawe, Polacy najchętniej wybierają się do Egiptu i na Malediwy, przy czym oferta biura podróży jest znacznie bardziej rozbudowana. Do dyspozycji mamy także wiele innych miejsc, które tylko czekają, aż je odkryjemy! Dlaczego warto postawić na wczasy w Egipcie? Jakie atrakcje znajdziemy na Malediwach?

Sty 5, 2024

Parkingi na Polskich Lotniskach: Pełny Przewodnik

Planujesz podróż lotniczą, jedziesz autem na lotnisko? A co z parkowaniem? Wybór parkingu nie jest łatwy a jeśli już wybierzemy parking to czy na pewno będzie to najlepsza z możliwych opcji? W Polsce kilka kluczowych portów lotniczych oferuje podróżnym różnorodne opcje parkowania. W tym artykule przyjmiemy się parkingami na pięciu głównych lotniskach w Polsce, mając nadzieję na ułatwienie planowania podróży i parkowania.

Gru 11, 2023

Jak spakować się do bagażu podręcznego na świąteczny wyjazd?

Coraz więcej rodzin mieszka na emigracji i na święta w Polsce wraca samolotem. Ceny biletów w okresie Bożego Narodzenia należą do najwyższych w całym roku, dlatego w celu ich obniżenia pasażerowie rezygnują z zabierania ze sobą bagażu rejestrowanego. Bilet z samym bagażem podręcznym jest tańszy nawet o kilkaset złotych, dlatego warto przemyśleć kwestę lotu bez bagażu rejestrowanego. Jednak jak spakować się do małej torby lub plecaka na świąteczny wyjazd? Oto sprawdzone porady.

Lis 26, 2023

Gdzie wybrać się na zimowe ferie?

Zima to czas, w którym góry prezentują się niemalże bajecznie, a ferie w górach z dzieckiem mogą stać się niezapomnianą przygodą. Polska oferuje wiele miejsc idealnych na zimowy wypoczynek, dlatego podczas planowania zimowego wyjazdu warto sprawdzić, jakie udogodnienia i atrakcje oferują Karkonosze, Tatry i Bieszczady. Każdy tych regionów zachwyci zarówno pociechę, jak i rodziców przepięknymi krajobrazami. Podpowiadamy, gdzie wybrać się na zimowe ferie!

Wrz 23, 2023

Czym Kraków przyciągnie przyjezdnych w 2023?

Stolica województwa małopolskiego, co roku zapewnia różne okazje do wzięcia udziału w licznych wydarzeniach kulturowych i artystycznych. Nie inaczej będzie w 2023 roku. Harmonogram imprez jest jednak bardzo napięty, co może utrudnić nieco decyzję, w jakim wydarzeniu warto uczestniczyć. Zrobiliśmy przegląd imprez i o to przedstawiamy trzy najważniejsze wydarzenia w Krakowie w 2023 roku.

Cze 9, 2023

Skok ze spadochronem w Poznaniu - podziwiaj Poznań z lotu ptaka

  Gdyby kózka nie skakała, to by Poznania nie poznała. Poznaj Poznań z niecodziennej strony!  Poznań - miasto doznań! Chyba każdy słyszał to hasło, które swego czasu zachęcało do tego, by odwiedzić stolicę Wielkopolski. Nic w tym dziwnego, Poznań to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i to z wielu względów. Chcesz przekonać się o tym, że warto odwiedzić Poznań?