Podróże eoborniki

Egipt – pomysł na wspaniałe wakacje

  • tekst sponosowany
Egipt – pomysł na wspaniałe wakacje

Nieważne czy szukasz inspiracji na najbliższe wakacje, czy na zimowy wyjazd, który pozwoli Ci uciec od mroźnych dni i szarości polskich ulic, w obydwóch tych przypadkach Egipt okaże się idealnym wyborem. Państwo będące zarazem kolebką cywilizacji i turystycznym rajem, zapewnia udany wypoczynek o każdej porze roku. Doskonałe warunki atmosferyczne oraz niezliczone zabytki są najlepszym gwarantem niezapomnianych wakacji w Egipcie.

Wakacyjna Bułgaria

  • tekst zewnętrzny

bulgaria wakacje

 

Od kilku lat jednym z popularniejszych miejsc wakacyjnych polskich turystów, obok Chorwacji, jest Bułgaria, a zwłaszcza region Morza Czarnego. Czarnomorskie wybrzeże Bułgarii przyciąga wspaniałą, niemalże śródziemnomorską pogodą, przepyszną kuchnią, piaszczystymi plażami, bogactwem zabytkowych miejsc, a także stosunkowo tanim zakwaterowaniem.

Jak dotrzeć na lotnisko w Modlinie?

  • tekst zewnętrzny

air

 

Lotnisko w Modlinie to świetna alternatywa dla droższego portu lotniczego w Warszawie. Sukces modlińskiego lotniska tkwi w tym, że odpowiada ono na realną potrzebę tanich lotów. Teraz każdy może udać się w najpiękniejszy zakątek świata w bardzo aktrakcyjnej cenie. Jak szybko dostać się na parking lotniska?

Sao Paulo – odwiedź największe miasto Ameryki Południowej

  • tekst zewnętrzny

sao paulo

 

Sao Paolo to największe miasto Ameryki Południowej, które liczy sobie ponad jedenaście milionów mieszkańców. Choć nie posiada tak wielu zabytków i charakterystycznych budowli jak inne miasta Brazylii, przyciąga jednak wielu turystów parkami, architekturą i plażami. Jak dostać się tam w najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób?