Rodzina - eoborniki.pl

Obawiasz się rodzinnych odwiedzin z maluszkiem? Niepotrzebnie!

  • nadesłane do eoborniki.pl (EA)

eacti 1

 

Zbliża się czas, kiedy to rodzinne wizyty zyskują na intensywności. To zwłaszcza podczas Świąt Bożego Narodzenia gościmy rodzinkę w naszych domach lub sami wybieramy się z wizytą do bliskich. Dla rodziny z małym dzieckiem taka sytuacja to nie lada wyzwanie. Nawet krótka, popołudniowa wizyta może okazać się prawdziwą wyprawą, chociażby ze względu na ilość rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać. Do tego dochodzi dłuższa podróż samochodem, podczas której dziecko się nudzi. Wszystkim rodzicom podpowiadamy, w co się wyposażyć i jak zorganizować takie odwiedziny, by maluszek i jego rodzinka byli zadowoleni.

Jak przewijać niemowlę?

  • nadesłane do eoborniki.pl

dziecko dziecko (1)

Przewijanie dziecka to temat, który czasami może budzić sporo emocji. Niektóre rady najbliższych mogą też wydawać się wam dość rozbieżne. Świeżo upieczeni rodzice mają zazwyczaj wiele pytań dotyczących opieki nad maleńką istotką, która pojawiła się w ich życiu.

Weź ślub w swoim ogrodzie ...

  • newseria

slub

Od 1 marca małżeństwo będzie mogło być zawarte w plenerze, a nie tylko w urzędzie. To efekt zmian przepisów o aktach stanu cywilnego. Wybrane miejsce powinno jednak gwarantować zachowanie powagi i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom.