eOborniki - Internet

Ile warta jest strona internetowa

  • tekst sponosowany

www warte

 

Zbudowanie od podstaw i systematyczne prowadzenie strony internetowej zwykle powierza się specjalistom. Posiadają oni nie tylko doświadczenie w branży, wiedzę na temat konkurencji, ale również wyczucie estetyczne.

Mobilny internet coraz mocniejszy

  • newsrmtv

Internet mobilny zagrożeniem dla sieci stacjonarnych

 

Mobilny Internet przestał być tylko ciekawostką dla wybranych. Obecnie zdecydowanie więcej użytkowników korzysta z niego każdego dnia. Wraz z ciągłym ulepszaniem, stał się realnym zagrożeniem dla sieci stacjonarnych.

„Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej” w tym roku z nową kategorią

  • MP

TT nagroda newsweeka poziom

 

Rozpoczęła się IV edycja konkursu o „Nagrodę Newsweeka im. Teresy Torańskiej”. W tym roku po raz pierwszy wyróżnienie przyznane zostanie w kategorii „Najlepsze w Internecie” dla autorów treści publikowanych w sieci. Nagrody wręczone zostaną także w kategoriach: „Najlepszy materiał dziennikarski”, „Najlepsza książka” oraz „Działalność społeczna”.

Jak działa „telewizja przez internet”?

  • nadesłane do eoborniki.pl

tv internet

Internet szybko wkracza w najróżniejsze dziedziny naszego życia. Już nie tylko przeczytamy za jego pośrednictwem wirtualną gazetę czy posłuchamy internetowego radia, ale także zobaczymy popularne programy telewizyjne. Warto wiedzieć, jakie możliwości oferuje internetowa TV i na jakiej zasadzie działa.

Jesteś po 50-tce, tablet w dłoń :)

  • newseria

Wykluczenie cyfrowe staje się dziś jednym z najpoważniejszych problemów społecznych w Polsce. 1/3 dorosłej  populacji, czyli około 10 spośród 13 mln Polaków powyżej 50. roku życia nie korzysta z ułatwień, jakie niesie korzystanie z cyfrowych technologii. Przyszłość pomagającego im w przezwyciężaniu barier technologicznych programu Polska Cyfrowa Równych Szans zależy od tego, czy znajdą się pieniądze na szkolenia wolontariuszy.