eOborniki - Internet

Co to jest modem i czym się różni do routera?

  • tekst sponsorowany

Żeby móc korzystać z internetu musimy mieć do dyspozycji urządzenie, które pozwoli nam się z nim połączyć. Modem to rozwiązanie, którego zadaniem jest “przetłumaczenie” sygnału uzyskanego od dostawcy internetu w taki sposób, aby został on odczytany przez komputer. Jakie są rodzaje modemów i czy te urządzenia są związane z routerami?

Zobacz, jak pozycjonowanie wspomaga biznes w internecie

  • nadesłane do eoborniki.pl

Pozycjonowanie stron to strategia marketingowa stosowana w internecie od lat, która w dzisiejszych realiach stanowi obowiązkową kwestię na drodze każdego przedsiębiorstwa zamierzającego zarabiać na działalności e-commerce. Wiele firm korzysta z usług agencji reklamowych, by uzyskać przewagę nad konkurencją. Mało kto jednak zastanawia się jeszcze, jak działa i na czym polega walka o miejsce w wynikach wyszukiwania. W poniższym artykule postaramy się zaspokoić waszą ciekawość.

Tani sklep internetowy - czy to w ogóle możliwe?

  • tekst sponsorowany

Koszty związane z założeniem sklepu internetowego są bolączką wielu przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba nadwyrężać budżetu w celu rozpoczęcia działalności w Sieci. Zlecenie stworzenia witryny internetowej od podstaw z całą pewnością wiąże się z dużymi nakładami finansowymi sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale to nie jedyna możliwość. Do dyspozycji są bowiem także darmowe oprogramowania i możliwość otworzenia sklepu w modelu SaaS.

Zakupy przez Internet czy tradycyjne?

  • tekst sponosowany

Kupowanie przez Internet staje się coraz bardziej popularne. Korzystają na tym przedsiębiorcy, więc wirtualnych działalności ciągle przybywa. Dzięki sprzedaży internetowej firmy docierają do większej liczby odbiorców, minimalizują koszty prowadzenia biznesu, czy rozszerzają swoją działalność stacjonarną. A jakie korzyści mają konsumenci? Gdzie warto robić zakupy?