eOborniki - Internet

Jak wybrać tani i dobry hosting?

  • nadesłane do eobornik (ce)

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać hosting, który będzie nie tylko tani, ale także dobry i efektywny. Podejmując decyzję, dotyczącą odpowiedniego hostingu, należy jednak wziąć pod uwagę przynajmniej kilka czynników.

Co to jest modem i czym się różni do routera?

  • tekst sponsorowany

Żeby móc korzystać z internetu musimy mieć do dyspozycji urządzenie, które pozwoli nam się z nim połączyć. Modem to rozwiązanie, którego zadaniem jest “przetłumaczenie” sygnału uzyskanego od dostawcy internetu w taki sposób, aby został on odczytany przez komputer. Jakie są rodzaje modemów i czy te urządzenia są związane z routerami?

Zobacz, jak pozycjonowanie wspomaga biznes w internecie

  • nadesłane do eoborniki.pl

Pozycjonowanie stron to strategia marketingowa stosowana w internecie od lat, która w dzisiejszych realiach stanowi obowiązkową kwestię na drodze każdego przedsiębiorstwa zamierzającego zarabiać na działalności e-commerce. Wiele firm korzysta z usług agencji reklamowych, by uzyskać przewagę nad konkurencją. Mało kto jednak zastanawia się jeszcze, jak działa i na czym polega walka o miejsce w wynikach wyszukiwania. W poniższym artykule postaramy się zaspokoić waszą ciekawość.

Tani sklep internetowy - czy to w ogóle możliwe?

  • tekst sponsorowany

Koszty związane z założeniem sklepu internetowego są bolączką wielu przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba nadwyrężać budżetu w celu rozpoczęcia działalności w Sieci. Zlecenie stworzenia witryny internetowej od podstaw z całą pewnością wiąże się z dużymi nakładami finansowymi sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale to nie jedyna możliwość. Do dyspozycji są bowiem także darmowe oprogramowania i możliwość otworzenia sklepu w modelu SaaS.