eOborniki - Internet

Dlaczego pozycjonowanie stron to rozwiązanie dla Ciebie? Znamy odpowiedź!

  • nadesłane do eobornik

 

Nie musisz być biegły w nowinkach z branży marketingu internetowego żeby wiedzieć, czym jest pozycjonowanie. Możesz jednak mieć wątpliwości związane z decyzją dotyczącą tego, czy zwiększanie pozycji Twojej strony www zapewni Ci odczuwalne korzyści. Ten artykuł powstał z myślą o „niezdecydowanych” oraz tych, którzy chcą rozwijać biznesowe skrzydła, ale nie są przekonani co do SEO. Poświęć chwilę na lekturę i świadomie zdecyduj, czy zgłosić się do agencji interaktywnej.

Jak wybrać tani i dobry hosting?

  • nadesłane do eobornik (ce)

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać hosting, który będzie nie tylko tani, ale także dobry i efektywny. Podejmując decyzję, dotyczącą odpowiedniego hostingu, należy jednak wziąć pod uwagę przynajmniej kilka czynników.

Co to jest modem i czym się różni do routera?

  • tekst sponsorowany

Żeby móc korzystać z internetu musimy mieć do dyspozycji urządzenie, które pozwoli nam się z nim połączyć. Modem to rozwiązanie, którego zadaniem jest “przetłumaczenie” sygnału uzyskanego od dostawcy internetu w taki sposób, aby został on odczytany przez komputer. Jakie są rodzaje modemów i czy te urządzenia są związane z routerami?