fbpx

Sposoby na poprawę wyglądu paznokci

  • Artykuł sponsorowany

Kobiety chcą utrzymać swoje paznokcie w doskonałej formie każdego dnia. To wydaje się trudne, ponieważ płytka paznokcia jest wymagająca, a jej pielęgnacja wymaga czasu.

Czytaj więcej...

Koreańskie kosmetyki na lato – top 5

  • artykuł zewnętrzny

W maju i w czerwcu coraz śmielej myślimy o wakacjach i letnim urlopie, zostawiając za sobą ciężką garderobę. To samo dotyczy kosmetyków – cięższe formuły zamieniamy na lekkie kremy, żele i mgiełki. Szukamy też lepszej ochrony przeciwsłonecznej i odświeżających produktów, które poza promieniowaniem UV, ochronić też będą przed działaniem wolnych rodników.

Czytaj więcej...

Biotyna - jak działa na włosy?

  • artykuł zewnętrzny

Biotyna jest składnikiem budującym włosy i paznokcie. Jej niedobory znacząco wpływają na pogorszenie ich kondycji. Objawem braku biotyny są nadmiernie wypadające włosy oraz łamliwość i rozdwajanie się paznokci. Na szczęście jej niedobory można łatwo uzupełnić suplementami diety, a także kosmetykami przeznaczonymi do zewnętrznego użytkowania. Co da ich stosowanie? Kiedy warto po nie sięgać?

Czytaj więcej...

Nakładkowy aparat ortodontyczny. Dlaczego warto go stosować

  • Artykuł sponsorowany

Perfekcyjny, hollywoodzki uśmiech jest marzeniem wielu osób. Największe gwiazdy na czerwonym dywanie zawsze zachwycają śnieżnobiałymi zębami, ustawionymi w idealnie równych rzędach. W rzeczywistym świecie niewiele osób może pochwalić się taką prezencją, lecz dzięki aparatom ortodontycznym można poprawić wygląd zgryzu. Dowiedz się więcej o nakładkowy aparacie ortodontycznym.  Czytaj więcej...