Damskie perfumy do 50 zł – co kupić?

  • tekst sponosowany
Damskie perfumy

Większość pań wychodzi z założenia, że aby dobrze się prezentować konieczna jest tylko odpowiednio dobrana garderoba i kobiecy makijaż. Niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że nic tak nie podkreśla atutów urody jak dodające pewności siebie perfumy.

Refleksy, pasemka, ombre - wakacyjna koloryzacja przyjazna Twoim włosom

  • tekst sponosowany

wlosy1

 

Rezultat rozjaśnienia, połysku i refleksów obecny jest wszędzie, nie tylko we fryzjerstwie - paznokcie, makijaż, a nawet moda pokochały efekt ombre. Mimo nowych trendów i upływu czasu chętnie decydujemy się na delikatne, subtelne rozjaśnienie. Dbając o swoją fryzurę coraz częściej rezygnujemy z całkowitego pokrycia farbą, a wybieramy rozświetlenie refleksami czy pasemkami lub rozjaśnienie końcówek o kilka tonów. Mniejsze obciążenie włosów i zadowalające walory estetyczne sprawiają, że chętnie decydujemy się na delikatniejszą koloryzację w postaci pasemek, refleksów czy ombre.

Stylizacja włosów stwarza wiele możliwości na zmianę wizerunku

  • tekst sponosowany

bhair1

 

W życiu kobiety przychodzi taki moment, w którym chce dokonać zmiany w swoim wyglądzie. Najczęściej wybór pada na włosy, ponieważ to najszybszy i najprostszy sposób, aby osiągnąć spektakularną metamorfozę. Można je ściąć, przedłużyć lub przefarbować. Co zrobić, kiedy pragniesz odmiany tylko na chwilę i wcale nie jesteś przekonana, że zmienienie twoich blond włosów na kruczoczarne to dobry pomysł?

Więcej artykułów…

  1. Marzysz o brązowych włosach?