Jak dbać o ciało na co dzień – poradnik

  • tekst sponsorowany

O pielęgnacji skóry napisano już wiele. Większość z tych słów zostały przedstawione nam przez wielkie koncerny, starające się sprzedać nam swoje produkty. Poniższy tekst pt. Jak dbać o skórę ciała na co dzień – poradnik, przedstawia praktyczne porady dotyczące poprawy kondycji naszej cery, które rozbijają największe mity dotyczące codziennych zabiegów upiększających.

Jak znaleźć najlepszy salon kosmetyczny?

  • MP

Często nie chcemy zmieniać salonu kosmetycznego, chociaż nie jesteśmy całkowicie przekonane efektami ich pracy. Zazwyczaj jest to związane z tym, że nie wiemy, na co powinnyśmy zwrócić uwagę podczas selekcji. Szczególnie ważny jest przemyślany wybór, jeżeli chcemy poddać się np. laserowej depilacji. Wtedy potrzebne jest doświadczenie pracowników, by zabiegi się powiodły. Jednak nie jest to jedyna kwestia, którą trzeba wziąć pod uwagę.

Tańsze zakupy kosmetyczne? Kupuj online i wykorzystuj kody rabatowe!

  • Artykuł sponsorowany

Lubisz małe sklepiki w niewielkich miastach takich jak Oborniki, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że bywają one znacznie droższe niż sklepy internetowe? Zależy Ci na oszczędnościach? Możesz szukać informacji o promocjach na forach internetowych w lokalnych serwisach lub kupować online wykorzystując kody rabatowe. Zastanawiasz się, czy drugie rozwiązanie jest lepsze? Sprawdź ważne informacje na ten temat!

Damskie perfumy do 50 zł – co kupić?

  • tekst sponosowany
Damskie perfumy

Większość pań wychodzi z założenia, że aby dobrze się prezentować konieczna jest tylko odpowiednio dobrana garderoba i kobiecy makijaż. Niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że nic tak nie podkreśla atutów urody jak dodające pewności siebie perfumy.

Refleksy, pasemka, ombre - wakacyjna koloryzacja przyjazna Twoim włosom

  • tekst sponosowany

wlosy1

 

Rezultat rozjaśnienia, połysku i refleksów obecny jest wszędzie, nie tylko we fryzjerstwie - paznokcie, makijaż, a nawet moda pokochały efekt ombre. Mimo nowych trendów i upływu czasu chętnie decydujemy się na delikatne, subtelne rozjaśnienie. Dbając o swoją fryzurę coraz częściej rezygnujemy z całkowitego pokrycia farbą, a wybieramy rozświetlenie refleksami czy pasemkami lub rozjaśnienie końcówek o kilka tonów. Mniejsze obciążenie włosów i zadowalające walory estetyczne sprawiają, że chętnie decydujemy się na delikatniejszą koloryzację w postaci pasemek, refleksów czy ombre.