Na obornickim Rynku odbędzie się prezentacja kandydatów KW PSL

W piątek 21 września na obornickim Rynku odbędzie się prezentacja kandydatów PSL w wyborach samorządowych.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe serdecznie zaprasza na prezentację kandydatów PSL w wyborach samorządowych z udziałem Posła Krzysztofa Paszyka oraz Wicemarszałka Woj. Wlkp. Wojciecha Jankowiaka. Konferencja odbędzie się w piątek 21 września o godz. 17:00 na Rynku w Obornikach. Podczas prezentacji przedstawione zostaną sylwetki kandydatów do Rady Miejskiej Obornik, Rady Powiatu Obornickiego oraz reprezentującej nasz powiat kandydatki do Sejmiku Woj. Wlkp. Przedstawione zostaną również propozycje programowe PSL w wyborach samorządowych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież