Program Czyste Powietrze

15.10.2018. ma się odbyć w Obornikach spotkanie dotyczące rządowego programu Czyste Powietrze.

Ministerstwo Ochrony Środowiska prowadzi serie spotkań w całej Polsce dotyczące nowego programu związanych z możliwością uzyskania finansowania modernizacji domów jednorodzinnych.

Ogólnopolski program przewiduje możliwość uzyskania dofinansowania a nawet całkowitego zwrotu kosztów termomodernizacji domu czy wymiany starego pieca. Budżet programu wynosi 103 mld zł, w tym dla bezzwrotnych form dofinansowania (dotacje) – do 63,3 mld tys. zł., dla zwrotnych form dofinansowania (pożyczki) – do 39,7 mld tys. zł.

Spotkanie w Obornikach, wg. harmonogramu zamieszczonego na stronie Ministerstwa Ochrony Środowiska ma się odbyć w OOK o godzinie 18:00.

 

Foto z materiałów MOŚ

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież