Rapujący ksiądz prowadzi obornickie rekolekcje

jakub b

Miałem dzisiaj okazję posłuchać w kościele rapującego księdza. Księdza, który ma niezłego hopla na punkcie Jezusa Chrystusa, na punkcie Boga, na dodatek swoją pasję przekazuje rapując.

 

W najbliższym tygodniu obornicka młodzież w Kościele pw. Św. Józefa będzie miała okazję wysłuchać rekolekcji prowadzonych przez księdza Jakuba Bartczaka, rapującego księdza z Dolnego Śląska.

Czy hip-hop to dobry pomysł na rekolekcje? Trudno powiedzieć, ale na pewno spotkanie z tak pozytywnie zakręconym księdzem na punkcie Boga jest bardzo fajnym przeżyciem i dla wielu osób może być ono wzmocnieniem, a może i nawet odszukaniem swojej WIARY.

Dzisiaj po wieczornej mszy świętej ksiądz Jakub dał mały koncert, mimo kiepskiej kościelnej akustyki tekst był zrozumiały. Rytmiczna muzyka i zachęcanie do wspólnego śpiewania refrenów odczarowało troszkę spiętą na początku publiczność. Szczególnie młodzież chętnie włączyła się w hip-hopowe chórki. W kościele po wieczornej mszy świętej pozostała spora liczba wiernych.

Życzę księdzu Jakubowi jak i obornickiej młodzieży udanych rekolekcji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież