73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego (film)

powstanie warszawskie 73. rocznica

Zatrzymaj się! Oddaj Hołd Powstańcom Warszawskim, do takiej akcji zachęca Muzeum Powstania Warszawskiego. Dziś przypada 73. rocznica wybuchu tego ostatniego w historii naszego kraju zbrojnego powstania.

Być może nie ma na świecie drugiego takiego narodu, który tak bardzo i tak często walczył o swoją ojczyznę, a na pewno takowych nie jest zbyt wiele. W Wielkopolsce zawsze pamiętamy o Powstaniu Wielkopolskim, czy potrafimy uczcić pamięć  Powstania Warszawskiego?

W czwartek 1 sierpnia proponujemy abyś o 17:00 zatrzymał się, włączył syrenę, klakson. To tylko jedna minuta w trakcie której oddamy hołd tym, którzy wtedy podjęli ogromne wyzwanie.

Nie oceniajmy sensu ich walki, bo pewnie na ich miejscu wielu z nas zrobiło by to samo.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież