Uroczyste obchody 101 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Rogoźnie

W Rogoźnie oddano hołd walczącym w Powstaniu Wielkopolskim.

Władze samorządowe, harcerze, młodzież szkolna oraz delegacje rogozińskich organizacji zebrali się na placu Powstańców Wielkopolskich oraz na cmentarzu parafialnym w Rogoźnie, aby pod pomnikami złożyć wiązanki i zapalić znicze ku czci poległych i zmarłych powstańców. W Jaraczu odbyła się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy pamiątkowej ku czci 5 powstańców z sołectwa Jaracz. O godz. 19.00 w Parkowie odbyła się uroczystość złożenia kwiatów i zniczy pod pomnikiem parkowskich Bohaterów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież