Mariusz Nowacki kandydatem do Rady Powiatu Obornickiego (film)

Mariusz Nowacki jest kandydatem do Rady Powiatu Obornickiego z KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat.

Mariusz Nowacki jest mieszkańcem Ryczywołu, ale pochodzi z Rogoźna. Podczas swoich młodzieńczych lat, był związany z RKS Wełna Rogoźno, ale gdy na jego drodze staneła wybranka jego serca postanowił założyć rodzine i zamieszkać w Ryczywole. Mariusz Nowacki, jest typem człowieka który lubi aktywnie spędzać czas. Dowodem na to jest założenie wraz z zaufanymi ludźmi klubu sportowego KS Golnica Ryczywół. Mariusz jest nie tylko współzałożycielem klubu Golnica Ryczywół, ale jest także typem społecznika, na którym zawsze mogą polegać mieszkańcy. Mariusz Nowacki współpracuje m.in z Ochotniczą Strażą Pożarną.

A co mówią o samym kandydacie mówią Dawid Gruchot i Maciej Gracz?

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież