Czarny koń na liście KWW Tomasza Szramy do Rady Powiatu Obornickiego?

Anna Biedna, Zofia Kotecka, Waldemar Cyranek, Mariusz Drewicz, czy Piotr Neter to nazwiska kandydatów, którzy walczą o mandat radnego w Powiecie Obornickim z listy KWW Tomasza Szramy.

Zapewne wszystkie komiety chciałyby mieć u siebie na liście tyle znanych nazwisk. KWW Tomasza Szramy postawił na jedynce na młodą kobietę. Anna Biedna to znana sportmenka. Na pewno ociepla wizerunek listy do Rady Powiatu Obornickiego, gdzie trudno znaleźć młodych ludzi. Sporo zamieszanie może wywołać jeszcze młodszy od niej Przemysław Szrama. Pomimo swego wieku jest osobą rozpoznawalną i lubianą. Może być czarnym koniem tych wyborów.

Pełna lista kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Szramy przedstawia się następująco. 

1. BIEDNA Anna
2. KOTECKA Zofia
3. CYRANEK Waldemar
4. DREWICZ Mariusz Stanisław
5. SZRAMA Przemysław
6. JANICKI Maciej Jerzy
7. FRĄCKOWIAK Krzysztof Feliks
8. WOJDANOWICZ Karina
9. MOLSKI Jan
10. FILODA Urszula
11. LOBERMAJER Aleksandra Stanisława
12. NETER Piotr

Pełna prezentacja KWW Tomasza Szramy -> https://www.eoborniki.pl/wybory/wybory-samorzadowe-10-2018/powiat-obornicki/okreg-nr-1-oborniki/kww-tomasza-szramy.html

rada powiatu obornickiego kww tomasza szramy

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież