KW Koalicja Obywatelska z Katarzyną Woźniak do Rady Powiatu Obornickiego

Koalicja Wyborcza rzutem na taśmę zaczęła budować swoją listę. To czy zrobiła to wystarczająco dobrze okaże się 21 października.

Lista połączonych sił Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej powstała w gminie Oborniki rzutem na taśmę. Tym sposobem wyborcy w gminie Oborniki będą mogli wybierać kandydatów do Rady Powiatu Obornickiego spośród 6 komitetów. Jednym z nich jest wspomniany wyżej KW Koalicja Wyborcza, na którego liderką jest Katarzyna Woźniak.

41-letnia kandydatka ma wyższe wykształcenie administracyjne i jest pracownikiem PGKiM. Od 8 lat jest członkiem Społecznej Komisji Mieszkaniowej przy Urzędzie Miarta i Gminy w Obornikach. 

Katarzyna Woźniak:

Chciałabym by nasz powiat był silnym, nowoczesnym i bezpiecznym regionem, z którego wszyscy będziemy dumni. Pragnę skoncentrować moją pracę na rozwoju gospodarczym powiatu, na pomocy społecznej, na kulturze, sporcie. Chcę pamiętać o ludziach chorych, bezdomnych i bezrobotnych. Zdaję sobie sprawę z wielkości zadania jakiego się podejmuję kandydydując do Rady Powiatu Oborncikiego i wiem, że będę musiała się jeszcze wiele nauczyć. Jednocześnie wierzę, że sobie poradzę i większość z Was Szanowni Wyborcy dodając na mnie głos nie będzie żałować swojej decyzji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież