Kandydaci KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat

KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat otrzymał nr 12. Na kandydatów z tego komitetu można oddawać głosy do Rady Powiatu Obornickiego w obu okręgach. W tym artykule przybliżamy kandydatów z okręgu obejmującego Rogoźno i Ryczywół.

Listę do Rady Powiatu Obornickiego otwiera Renata Tomaszewska. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Burmistrza Rogoźna. Wcześniej była m.in. Dyrektorem Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie. Tuż za nią znalazł się dr Robert Zimny. Od 2010 roku jest radnym powiatowym, a od 2018 roku także cżłonkiem Zarządu Powiatu Obornickiego. Najniższy stopień podium zajmuje Sołtys Słomowa Kazimierz Krakowiak.

Mariusz Nowacki to radny w Gminie Ryczywół. Mieszka tam od blisko 10 lat. Wcześniej był mieszkańcem Rogoźna. Przez wiele lat z resztą związany z Wełną Rogoźno,a  teraz z Golnicą Ryczywół. Jemu przypadło miejsce 4. Pozycję niżej zajmuje Krystyna Gromanowska. Owczegłowy to jej wieś, w której z resztą jest sołtysem. Ciężko też pominąć jej obecność na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, czy działalność w Centrum Integracji Społecznej. Na kolejnej pozycji znajdujemy Michała Lisa. Rolnik z Parkowa otrzymał właśnie "6". Znana z prowadzenia zajęć sportowych, także nauczyciel WF w rogozińskim LO, Monika Chudzicka może się cieszyć z przyznanej szczęśliwej "7". Przedostatnie miejsce na liście KWW SKO to już Jacek Runowski. Prowadzenie działalności nie jest mu obce. Listę otwiera kobieta, ale i ją zamyka. Ostatnie miejsce przypada Agacie Pasternak. Były nauczyciel w "Cegielskim" obecnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 2. To także reprezentantka rogozińskiego samorządu w Radzie Powiatu Obornickiego.

KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Powiat - "Nasz Powiat w Twoich rękach!"

 

1. Renata Tomaszewska
2. Robert Zimny
3. Kazimierz Krakowiak
4. Mariusz Nowacki
5. Krystyna Gromanowska
6. Michał Lis
7. Monika Chudzicka
8. Jacek Runowski
9. Agata Pasternak

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież