Michał Bogacz liderem listy KWW Gotowi Do Działania do Rady Powiatu Obornickiego

Michał Bogacz ma poprowadzić Komitet Wyborczy Wyborców „Gotowi do działania” do Rady Powiatu Obornickiego.

W latach 2014-2018 przewodniczący Rady Gminy w Ryczywole. W ramach pełnionej funkcji inspirator i pomysłodawca wielu inwestycji na terenie Gminy Ryczywół z rekordowymi dofinansowaniami. To właśnie w ostatnich  4 latach Gmina Ryczywół osiągnęła najwyższe wskaźniki rozwoju opublikowywane  każdego roku  przez Ogólnopolski Magazyn Samorządowy „Wspólnota”. Członek Stowarzyszeń, Rady Rodziców. Od lat wspiera i uczestniczy społecznie w wielu inicjatywach realizowanych w Ryczywole. Obecnie specjalista zarządzający realizacją strategicznych inwestycji w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach. Zaangażowany w pozyskiwanie Funduszy Unijnych  i  wzorcową realizację dużych projektów w infrastrukturze wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Oborniki. Na liście obok Michała Bogacza znajdziemy:

1. Bogacz Michał Wacław (Ryczywół)                                                                       

2. Olenderski Andrzej Stanisław ( Ruda)

3. Nowak Mariusz (Skrzetusz)

4. Długosz Agnieszka Krystyna (Rogoźno)

5. Muszyński Marian (Rogoźno)

6. Walkowiak Kamil (Rogoźno)

7. Strzykała Marta (Boguniewo)

8. Swoboda Magdalena (Ryczywół)

9. Seredyńska Alicja (Lipa)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież