fbpx

Michał Chudecki stoczy kolejną walkę

Michał Chudecki zawodowy bokser i zarazem mieszkaniec Gminy Oborniki przygotowuje się w Stanach Zjednoczonych do swojej kolejnej walki.

Ostatnią walkę Chudecki stoczył w sierpniu na otwarcie gali w Międzyzdrojach, gdzie całkowicie zdominował Andrasa Vargę, wygrywając walkę na punkty, jeszcze jako zawodnik Global Boxing. Po tej gali drogi Michała i jego promotora Mariusza Kołodzieja rozeszły się. Bokser nie powiedział jednak ostatniego słowa i wyjechał do Stanów, gdzie rozpoczął treningi w Gleason's Gym na Brooklynie.

W tej legendarnej dla bokserów sali trenował kiedyś m.in. Mike Tyson. Jego karierą kieruje teraz popularny reporter bokserski Jeff Wojciechowski - twórca Hit First Boxing Management. Najbliższą walkę Chudecki stoczy 18 grudnia w Webster Hall w Nowym Jorku, a nazwisko jego rywala zostanie podane już wkrótce.

Sam Chudecki czuje się bardzo dobrze i ciężko trenuje. Aktualnie jestem na etapie sparingów, po mimo tego iż nie walczyłem od czterech miesięcy jestem w formie, bowiem ciężko ten okres przepracowałemmówi Chudecki. Nie znam jeszcze nazwiska swojego grudniowego rywala, ale wiem że w Stanach bokserzy nie wychodzą to ringu tylko po wypłatę, ale żeby ostro i ciężko walczyć, bowiem może to być ich jedyna okazja do pokazania się w ringudodaje bokser.