Skip to main content

Mistrzostwa Polski w Motocrossie

| Sporty motorowe

To się dzieje teraz. Na torze motocrossowym przy ulicy Łukowskiej odbywają Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Jesteśmy właśnie po uroczystym otwarciu zawodów. Parę minut temu rozpoczęły się pierwsze wyścigi. Czekają nas jeszcze wyścigi w klasach: MX MASTERS, MX Licencja C, MX Open.

W dniu wczorajszym odbyły się treningi z pomiarem czasu oraz wyścigi MX 65, MX 2 Junior, MX 2, MX Quad Junior, MX Quad Open.

Pogoda dopisuje, zapraszamy kibiców na trybuny!!! Zawody w dniu dzisiejszym będą trwały do godziny 16:00 na tą godzinę wyznaczono ceremonię wręczenia pucharów.

Motorowodne Mistrzostwa Europy – Rogoźno 2023

Rogoźno kolejny raz gości u siebie najszybsze w Europie załogi motorowodne, od godzin rannych trwają odprawy, pierwsze biegi planowane są na godzinę 15:00.

Zbliża się finał Driftingowych Mistrzostw Polski! Po latach najszybsi drifterzy wrócą na Tor Poznań

Najszybsi drifterzy, po 6 latach nieobecności na Torze Poznań, ponownie staną do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Po 3. rundach, które odbyły się już na torach w Słomczynie, na Bemowie oraz Kielcach, w klasyfikacji generalnej prowadzi Paweł Korpuli...

Zawody na torze motocrossowym w Obornikach

15-16 sierpnia, na torze motocrossowym w Obornikach odbędą się zawody w Motocrossie. Zawodniczki i zawodnicy pojadą w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Dodatkowo rozegrana zostanie II runda Mistrzostw Polski w Quadcrossie oraz II runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej.

Mocny akcent Oborniczan w Pucharze Świata BAJA POLAND

W dniach 29.08 – 01.09.2013 na trasach otaczających Szczecin i poligon w Drawsku odbyły się dwie kolejne rundy Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych długodystansowych BAJA POLAND. Głównymi aktorami tych zawodów byli zawodnicy samochodowi z całego świata. Polskę reprezentowali tacy zawodnicy jak...

Mistrzostwa Europy w Motocrossie - rekordowa frekwencja

Oborniki stały się dla miłośników sportów motorowych bardzo ważnym miejscem w Europie. Mistrzostwa Europy w Motocrossie, które odbyły się w dniach od 15 do 17 czerwca przyciągnęły niespotykaną liczbę kibiców.

Obornicki Rajd 4×4

Off-road’owa impreza zorganizowana na terenie Powiatu Obornickiego zgromadziła 45 załóg. Rywalizacja odbywała się w kategorii turystyk i extreme. Organizatorzy przygotowali trasę o długości 70 km, która prowadziła po drogach publicznych i terenach prywatnych.