Orkan jedzie do Golęczewa, a dokąd inni?

Przed nami już 7. kolejka rozgrywek poznańskiej A-klasy. Nasi reprezentanci grają na wyjazdach.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Golęczewie. Miejscowy GKS podejmować będzie Orkan Objezierze. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były zacięte, a gra bardzo męska. Smaczku meczowi dodaje fakt, że w bramce gospodarzy wystąpi Błażej Matelski, który jeszcze w poprzednim sezonie grał w Orkanie. Nie należy też zapominać o innym byłym piłkarzu rodem z Ocieszyna. Darek Szefler zmienił barwy rok wcześniej.

To zapowiadające się arcyciekawie spotkanie rozpocznie się dziś o godz. 16:00.

O 14:00, ale w niedzielę, na murawę wybiegnie drużyna Janusza Odelgi. Tęcza Lulin gra dziś w Luboszu z Zielonymi. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy latem przegrali awans do ligi okręgowej w barażach, a w tym sezonie są liderem grupy.

Ostatni przedstawiciel, czyli Rożnovia Rożnowo, jedzie do odległego Kwilcza. Dla gości to kolejna szansa na wywalczenie na boisku pierwszych punktów. Zespół Rożnovii wybiera się na to spotkanie z grupą kibiców, którzy mają wspomóc zawodników dopingiem. Mecz w Kwilczu z Rzemieslnikiem ropocznie się w sobotę o godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież