Orkan Objezierze nie zwalnia tempa!

| Łukasz | Orkan Objezierze

W sobotnie popołudnie 20.10.2012r. rozegrany został w Golęczewie mecz pomiędzy miejscowym GKS-em a Orkanem Objezierze. Spotkanie 3. z 2. drużyną zapowiadało się bardzo emocjonująco i takie też było. Wygrali ostatecznie goście 1:0.

Piękna słoneczna pogoda sprzyjała grze. Od pierwszej minuty na bramkę Z. Szymańskiego ruszył z wielkim animuszem GKS, który za wszelką cenę chciał wygrać to spotkanie i wyprzedzić w tabeli zespół gości. Szczególnie we znaki dawał się skrzydłowy GKS-u, który sprawiał na swoim lewym skrzydle wiele problemów obrońcom z Objezierza. Do tego doszło kilka rzutów rożnych i wolnych, które oprócz raz trafionej poprzeczki nie przyniosły gospodarzom większych efektów.

Dopiero po kwadransie gry Orkan zaczął się budzić z letargu i coraz częściej zapuszczał się pod pole karne gospodarzy. Jedna z kontr przeprowadzonych przez objezierzan przyniosła rzut karny. Bramkarz gospodarzy nie trafił w piłkę tylko w nogi szarżującego Piotra Ciesiółki i sędziawskazał na 11 metr. Okazji nie zmarnował Tomasz Chudziński, który pewnym strzałem nie dał szans goalkeeperowi GKS-u. Od tego momentu obraz gry się zmienił. Orkan pozbył się nerwowości w swoje grze i przejął inicjatywę w meczu.

Po zmianie stron boiska kilku sytuacji nie wykorzystał Dariusz Senger. To spodowało, że z każdą upływającą minutą robiło się coraz groźniej pod bramką gości. Ponieważ sędzia w wielu momentach nie potrafił zapanować nad sytuacją na boisku, to gra stawała się coraz brutalniejsza. W ostatnim kwadransie Orkan musiał radzić sobie w "10", ale i to nie przeszkodziło w ostatecznym zdobyciu kompletu punktów.

Zwycięstwo odniosły także Suchary Suchy Las i to one nadal są liderem. Oprócz GKS-u porażkę poniósł również zespół Tarnovii II Tarnowo Podgórne co skrzętnie wykorzystał Rzemieślnik Kwilcz zajmując dzięki sobotniej wygranej 3. lokatę w tabeli A-klasy. Zespół ten za tydzień będzie gościł w Objezierzu!

4. GKS Golęczewo 10m. - 19pkt.

5. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 10m. - 18 pkt.

...

12. Tęcza Lulin 9m. - 7pkt.

13. Warta Wartosław 9m. - 5pkt.

14. Orzeł Słopanowo 9m. - 2pkt.

Zespół Tęczy Lulin dziś o 15:00 rozegra mecz w Wartosławiu z Wartą. Dla obu drużyn jest to mecz o 6 punktów.

{gallery}2012/sport/2012-10/21/orkangks{/gallery}

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.