Przejdź do głównej treści

Michał Chudecki na Mistrzostwach Polski w Koninie

| UM Oborniki | Na sportowo

http://chudecki.com Nie tak dawno informowaliśmy, o tym iż mieszkaniec naszej gminy, wielokrotny Mistrz Polski w boksie Michał Chudecki po przejściu testów medycznych, podpisał kontrakt z klubem Dolce & Gabbana Milano Thunder, który rywalizuje w lidze światowej World Series of Boxing. Po udanych treningach m.in. z mistrzami świata Michał od wtorku jest już w Koninie, gdzie rywalizuje w Mistrzostwach Polski seniorów w boksie.

 

Po czterech Turniejach Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego, oborniczanin w swojej kategorii wagowej zajmował 3 miejsce. Jak mówił przez wyjazdem do Konina sam bokser – są duże szanse na medal i mam nadzieję przywieźć go z Konina.

Michałowi życzymy powodzenia, a o jego kolejnych sukcesach na pewno będziemy informować.

źródło UM Oborniki

Matylda Woźniak z Warty Oborniki zajęła 4 miejsce w II Grand Prix Wielkopolski. Turniej odbył się w Poznaniu.
UKS Sportowiec Oborniki wziął udział w Wielkopolskich Rozgrywkach Pływackich. W poznańskich zmaganiach udało się wywalczyć 2 medale.
Fundacja „Ja nie mogę czekać” zaprasza mieszkańców na kolejną edycję Biegu Superbohaterów i marszu Nordic Walking. Charytatywne wydarzenie odbędzie się 18.04.2026 r. na Kąpielisku Miejskim Żwirki w Obornikach.
Za nami II Rogozińska Gala Sportu, podczas której nagrodzono wybitnych zawodników, trenerów i działaczy za ich osiągnięcia w 2025 roku. Uroczystość była momentem podsumowania ciężkiej pracy oraz okazją do podkreślenia, jak istotną rolę w integracji mieszkańców odgrywa lokalny sport.
130 dni – tyle zostało do kolejnej edycji Samsung City Triathlon w Gminie Oborniki. Dla jednych to czas na życiówkę, dla innych ostatni dzwonek na trening. Emocje wrócą szybciej, niż się wydaje.
Technologia zmienia nasze życie w tempie, którego jeszcze kilka lat temu nikt by się nie spodziewał. Smartfony, aplikacje, wearables i sztuczna inteligencja – to wszystko już dziś przenika świat fitnessu. Ale jak będzie wyglądał trening za 10 lat? Czy naprawdę w przyszłości wystarczy tylko… aplikac…
Młodzi tenisiści ze Stowarzyszenia Pro-Tenis z Ryczywołu udanie rozpoczęli 2026 rok. Są powody do chwalenia się!