Szkoła Podstawowa w Parkowie dziękuje za udzielone wsparcie

Szkola Podstawowa w Parkowie dziekuje za pomoc

Szkoła Podstawowa w Parkowie dziękuje wszystkim za okazaną życzliwość i otwartość na drugiego człowieka.

3 lutego Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Parkowie była gospodarzem XlX Bal dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Nie mógłby się on odbyć, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Za to serdecznie podziękowania składa dyrektor mgr Małgorzata Cyranek z gronem pedagogicznym i wolontariuszami.

„ Najlepszym przyjacielem jest ten,

kto nie pytając o powód Twojego smutku,

potrafi sprawić, że znów wraca radość.”

[św. Jan Bosko]

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wolontariusze Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie składają serdeczne podziękowania za okazaną życzliwość i otwarte serce na drugiego człowieka. Państwa zaangażowanie, wsparcie rzeczowe i finansowe oraz bezinteresowna pomoc w organizacji XIX Balu dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Powiatu Obornickiego zasługują na najwyższe uznanie, a nasze podziękowanie niech będzie wyrazem wdzięczności. Roześmiane twarze uczestników balu to najpiękniejszy prezent i największa nagroda, jaką można otrzymać za dar czynienia dobra.     

 

                                                                                       Z wyrazami szacunku

                                                                                    mgr Małgorzata Cyranek

                                                                         dyrektor Szkoły Podstawowej w Parkowie

 

Tutaj można znaleźć relację z przebiegu Balu. Poniżej prezentujemy fragment koncertu zespołu Tacy Sami.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież