Kto i ile wygarnął dla Rogoźna? (film)

kto i ile wygarnal dla rogozna

Bardzo burzliwa była dyskusja podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Rogoźnie.

W dniu wczorajszym prezentowaliśmy film z dyskusją na temat brakującego wniosku o dofinansowanie na ul. Za Jeziorem (tutaj). Dziś prezentujemy kolejną odsłonę tej sesji.

Na początek oburzony oskarżeniami o prowadzenie politycznych działań występuje sołtys Słomowa Kazimierz Krakowiak. Kolejnie głos zabrał radny Adam Nadolny zainteresowany tym, co działo się na sesji w Powiecie. Tu rozpoczęła się bardzo gorąca część sesji, gdzie nie brakowało mocnych słów. Radny Nadolny zarzucił słabą skuteczność radnemu Ostrowskiemu w zabieganiu o poprawę stanu drogi Szczytniewskiej i wyśmiewając pozyskane 120 ton na całą drgę. Całość ukrócił radny Sebastian Kupidura.

Szczegóły w poniższym materiale filmowym.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież