Przewodniczacy Henryk Janus o nie złożonym wniosku przez Powiat Obornicki (film)

Przewodniczacy Henryk Janus o nie zlozonym wniosku przez Powiat Obornicki

Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie  Henryk Janus wypowiedział się na temat nie złożonego wniosku na przebudowę ul. Za Jeziorem przez Powiat.

Podczas dyskusji radny powiatowy Krzysztof Ostrowski wypomniał gminnym rajcom, że w budżecie nie ma przecież zarezerwowanych środków na ul. Za Jeziorem. Na odpowiedź długo nie czekał. Chętny był zarówno burmistrz Szuberski, jak i przewodniczący Henryk Janus. Ostatecznie ten drugi wyjaśnił przedstawicielowi Zarządu Powiatu Obornickiego, że to wina prawdopodobnie przeciągania przygotowania dokumentacji pod przebudowę ul. Za Jeziorem. W wyniku tego nie został złożony wniosek od dofinansowanie z Programu Dróg Lokalnych. Brak negacji radnego Ostrowskiego jest dość wymowna.

Dyskusja została zarejestrowana przez naszą kamerę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież