Na spotkanie z Prezydentem warto wybrać się wcześniej

Na spotkanie z Prezydentem warto wybrac sie wczesniej

Na spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą warto wybrać się wcześniej.

Obornicki Rynek jest juz przygotowany na wizytę Prezydenta Polski. W związku z jego wizytą wokół centralnego placu w powiatowym mieście zmieniona została organizacja ruchu. Pisaliśmy o tym wczoraj - zobacz tutaj.

Prezydent o 16:00 ma zaplanowane spotkanie z mieszkańcami Wałcza. Potem przejedzie do Obornik. O 18:30 ma złożyć wiązankę kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II. Następnie spotka się z oborniczanami.

Osoby, które wybierają się na obornicki Rynek zachęcamy do wcześniejszego przybycia. Wokół Rynku spodziewane jest wiele utrudnień w ruchu zarówno dla kierowców, jak i dla pieszych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież