Uwaga, organizacja ruchu na czas wizyty Prezydenta

uwaga zmiana

W związku z wizytą Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy 19.04.2017 w Obornikach,  będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu.

Zmiana dotyczy zarówno komunikacji miejskiej- zostanie wyłączony przystanek Rynek, a także pojazdów. Nie przejedziemy zachodnią i południową stroną Rynku. Ruch w stronę małego mostu odbywać się będzie ul. Zamkową, a w stronę Rynku ul. Nadbrzeżną i Siwka.

W związku z wizytą Prezydenta nie będzie można parkować w obrębie płyty Rynku oraz w części ul. Zamkowej, a także od ul. Średniej do Rynku. Zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniu 19.04.2017 (środa) od godziny 08:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież