Oborniki. Mikołajki i jarmark Świąteczny

jarmark swiateczny oborniki

 

W Obornikach pojawiły się już świąteczne ozdoby, na Rynku masa straganów i świąteczny nastrój dzięki dzisiejszemu jarmarkowi Świątecznemu oraz Mikołajkom!

Organizatorzy zapowiadają że będzie świątecznie,  kolorowo i wesoło. Zapowiadane są występy Bartka Tecława, górali z  Folk Kapeli „Góralska Hora”, zespołu GrizzlyBand a święty Mikołaj pojawi się w spektaklu teatru RoMA. Zapraszamy na Rynek od godziny 10:00, czyli już teraz!

Dla kierowców informacja, że troszeczkę zmianie ulega organizacja ruchu i zamknięty będzie przejazd przez Rynek od zachodniej. Tak więc chcąc jechać na mały mostek trzeb skręcić już w ulicę Krótką.

Poniżej ”plan sytuacyjny” przygotowany przez UM w Obornikach

plan oborniki

A tu możesz zobaczyć jak wyglądał jarmark Świąteczny rok temu: http://www.eoborniki.pl/galerie-zdj/category/229-jarmark-bozonarodzeniowy.html

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież