Most wroniecki zablokowany!

most

Popularny skrót przez stary most kolejowy na Wełnie został zamknięty. Przy moście stoją pokaźne barierki i znak zakazu wstępu.

Przed mostem pojawiły się barierki i zakaz wstępu. Nie jest to za sprawą działalności Gminy Oborniki, most jest w zarządzie województwa i tam należy kierować swoje ewentualne uwagi. Dokładnie za postawienie zapór odpowiada Zarząd Dróg Wojewódzkich w Czarnkowie.

Stan mostu, drogi dojazdowej od dawana budził zastrzeżenia, jednak droga ta była bardzo popularnym skrótem wykorzystywanym przez mieszkańców. Teraz należy zmienić swoje przyzwyczajenia.

fot.Rafaelobo

Komentarze   

+4 #1 jacek 2015-09-02 10:37
komus zaszkodzily ostatnie upaly. juz tam widze straz miejska czy tez policje czychajaca w krzakach gdzie beda wypisywac mandaty za przejscie jak to bylo pare lat temu na sluzie. oborniki sa wiecznie zakorkowane wiec ta droga bardzo pomagala i trzeba ja jak najszybciej zrobic a nie zamykac
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież