Wracają do rozkładu kursy szkolne

Zmiany w rozkladzie jazdy komunikacji

Od poniedziałku 2. marca do szkół wracają dzieci i młodzież szkolna. W związku z tym ponownie w rozkładach jazdy pojawią się dodatkowe kursy.

Po 2 tygodniach przerwy w ławkach szkolnych zasiądą dzieci i młodzież z powiatu obornickiego. Tradycyjnie też do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej powracają zawieszone na czas przerwy wakacyjnej kursy. 

- na linii 24 o godz. 7:50, 8:12
- na linii 25 o godz. 7:45, 8:04, 14:46, 15:20

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież