Co zmieniło się wokół Ciebie - konkurs

rutnicki 1

Biuro Posła Jakuba Rutnickiego organizuje konkurs filmowy pt. „Wielkopolska – 10 lat zmian w regionie”. Fundatorem nagród jest posłanka do PE Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

 

Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Obornik, Opalenicy, Zbąszynia i Wolsztyna. Najlepsza osoba z każdej miejscowości będzie miała możliwość wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Łącznie aż 7 osób pozna „od kuchni” pracę  posłów i komisarzy w Parlamencie Europejskim.

Celem konkursu jest promowanie idei UE oraz wskazanie korzyści płynących z bycia obywatelem Europy w kontekście 10-lecia członkostwa Polski w UE.

Podejmij wyzwanie i powiedz w formie krótkiego filmu na pytanie „Co zmieniło się wokół Ciebie w okresie ostatnich 10 lat?”. Pracę należy dostarczyć do Komisji Szkolnej do dnia 28 marca br. W kwietniu br. odbędą się Finały Gminne.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.jakubrutnicki.pl.

Zasady są proste:

 1. Pomyśl o tym, co szczególnego zmieniło się w Twoim otoczeniu, miejscu zamieszkania, w Twoim życiu i życiu Twoich najbliższych.
 2. Rozwiń myśl i stwórz błyskotliwy oraz łatwy w odbiorze materiał filmowy, w którym zaprezentujesz odpowiedź na pytanie zawarte w tytule konkursu.
 3. Film powinien trwać nie mniej niż 3 minuty i nie więcej niż 7 minut.
 4. Może mieć formę zapisu chwili, ciekawej sytuacji, zabawnej historii, wywiadu, reportażu, inscenizacji.
 5. Film może:
  1. być nakręcony kamerą cyfrową, telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym,
  2. łączyć obraz filmowy lub zdjęcia z techniką animacyjną lub być w całości animowany,
  3. zawierać podkład muzyczny bądź dźwiękowy, napisy lub być niemy,
  4. zawierać propozycje autorskie.

plakat o UE

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież