Dzień Seniora w Kowalewku (foto)

Dzien Seniora w Kowalewku

Na zaproszenie sołtysa Romualda Solarskiego do świetlicy wiejskiej w Kowalewku w godzinach popołudniowych 31. stycznia przybyli najstarsi mieszkańcy wsi - żywa historia małej miejscowości. 

Sołtys przywitał przybyłych mieszkańców i życzył mi wszelkiej pomyślności oraz zdrowia. Nie zabrakło też pięknie udekorowanego tortu. Przy kawie i poczęstunku najstarsi mieszkańcy wsi wspominali swoje młode lata w Kowalewku oraz zaminay jakie przyniósł obecny czas. Gościnnie w Kowalewku zawitał pochodzący z Ocieszyna radny gminy Oborniki Błażej Pacholski. Wyraził on wsparcie w działaniu na rzecz rozwoju Kowalewka. Sołys wręczył przybyłym mieszkańcom pamiątkowego kwiata.  

 Seniorzy utworzyli wspólny krąg trzymając sie za ręce tańczyli w rytm muzyki. Miła i przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim przybyłym na to spotkanie. 

Sołtys Solarski powiedział po spotkaniu: Jestem zadowolony z aktywnej postawy mieszkańców naszej małej miejscowości. Ich zaangażowanie w rozwój kultularny Kowalewka jest bardzo cenne.Serdecznie dziękuje zaangażowanym przy organizacji Dnia Seniora w Kowalewku!!!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież