Konkurs ofert w gminie Oborniki rozstrzygnięty

Burmistrz Obornik przyznal dotacje

Rozstrzygnięte zostały konkursy ofert na realizację zadań publicznych przez podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w 2015 roku. Komisja rozpatrzyła oferty, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego w Obornikach w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez burmistrza Obornik.
Konkurs przeprowadzony został w obszarach:
Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu:
- Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w tym niepełnosprawnej oraz organizowanie
- Wspieranie sportu masowego
- Wspieranie zadań sportowych promujących zdrowy i trzeźwy styl życia profilaktycznych
- obsługa trenerska lub instruktorska zajęć dla dzieci i młodzieży.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież