Śmieciowa historia w Obornikach cd...

20150112 111501

Z informacji uzyskanych od zastępcy burmistrza  Obornik wiemy, że podejmowane są dość ostre działania wobec nowego operatora wywozu śmieci jak i samego GOAP-u, efekty widać, jednak my otrzymujemy kolejne sygnały od naszych czytelników o niedociągnięciach.

Poniżej przykład zdesperowanego mieszkańca, email z 12.01.2015:

Witam! Od dnia 2.01.2014 czekam na wywóz śmieci pod moim domem. Było to zgłaszane tydzień temu i do dziś śmieci stoją. W załączniku przesyłam Wam zdjęcia. Niestety nie idzie się do nich dodzwonić, więc wysłałam maila do nich, do urzędu miasta i teraz do Was. Wiem, że to pewnie nie pomoże, ale chyba warto wiedzieć, że do dnia dzisiejszego nie wywieźli śmieci! Dodam, że śmieciarka przejeżdżała tą ulicą kilka razy i nawet przyjechali sąsiadom wywieźć, a nam oczywiście nie. Może nie zauważyli tak wielkiej góry pod domem. 10 dni oczekiwania na wywóz to jest wielka przesada. Liczę, że pomożecie to rozpowszechnić. (adres znany redakcji)

Wystosowaliśmy zapytanie mailowe do nowego operatora, jak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi z wyjaśnieniem obecnej sytuacji, na bieżąco staramy się kontaktować z UM, jednak jak widać cały czas gdzieś dochodzi do nieporozumienia. Istotne w tym wszystkim jest odpowiednio szybkie działanie GOAP-u, który w imieniu Gminy powinien jednaoznacznie i szybko reagować. Czy uzbrojenie się w cierpliwość i konsekwentne zgłaszanie niedociągnięć wreszcie przyniesie skutek?

Wszelkie niedociągnięcia mimo wszystko trzeba konsekwentnie zgłaszać na numer infolinii 61 624 22 22, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 18.00 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież