Gdzie ta zima?

Gdzie ta zima?

Choć w kalendarzu zima trwa w pełni to za oknami niewiele jej widać. W najbliższych dniach będzie jej jeszcze mniej.

W ostatnich dniach w całej Polsce spadł śnieg. Dotarł on także do powiatu obornickiego, ale coraz trudniej go znaleźć. Ci, którzy liczą na kolejne opady, będą musieli na to długo poczekać. 

Wg serwisu Twojapogoda.pl w najbliższych dniach będzie znacznie cieplej, ale i też deszczowo. W piątek temperatura wyniesie jeszcze tylko 4 stopnie Celsjusza, ale w sobotę będzie aż 9 stopni (odczuwalna 5 stopni, wilgotność powietrza do 97%). Niestety ocieplenie będzie oznaczało także zwiększenie opadów deszczu.  

Szanse na śnieg pojawią się ok. 20 stycznia. Wówczas temperatura zarówno w dzień, jak i w nocy, będzie oscylowała wokół 0 stopni Celsjusza.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież