Od dziś zmiana rozkładu jazdy PKP

Zmiana rozkladu jazdy pociagow

Od niedzieli 14. grudnia obowiązuje nowy rozkład jazdy PKP. To szósta w 2014 roku zmiana!

Pasażerowie PKP mieli w tym roku niezwykle wiele powodów do niezadowolenia ze zmian w rozkładach jazdy pociągów. Kolejowe władze aż 6 razy wprowadzały poprawki. Często przez to wiele połączeń było źle skomunikowanych. Nie usprawiedliwia PLK nawet fakt prowadzenia licznych prac inwestycyjnych. Dzisiejsza zmiana jest jednak tą ostatnią w tym roku.

Przed wyjazdem w trasę warto sprawdzić rozkład jazdy pociągów na najbliższej stacji lub w internecie na stronie PKP - więcej tutaj. Zapewne pozwoli to uniknąć wiele nerwów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież