Rogoźno: I sesja VII kadencji Rady Miejskiej

rogozno

28 listopada odbyła się I sesja VII kadencji Rady Miejskiej w Rogoźnie. Podczas niej uroczyste ślubowanie złożyli nowo wybrani radni RM oraz burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.

W tej kadencji do Rady weszło kilka nowych twarzy, a cały skład rogozińskich rajców przedstawia się następująco: Maciej Kutka, Roman Kinach, Longina Kolanowska, Sebastian Kupidura, Zbigniew Chudzicki, Katarzyna Erenc-Szpek, Jarosław Łatka, Paweł Wojciechowski, Łukasz Zaranek, Ewa Wysocka, Adam Nadolny, Bartosz Perlicjan, Krzysztof Nikodem oraz Henryk Janus jedyny radny, który zasiada w Radzie nieprzerwalnie od 1990 roku!

To właśnie Henryk Janus w głosowaniu tajnym został wybranym Przewodniczącym Rady Miejskiej („za” głosowało 13 radnych, jeden radny się „wstrzymał”). Warto także dodać, że w ciągu najbliższych miesięcy zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające w okręgu nr 8, z którego mandat uzyskał Roman Szuberski, lecz z racji zwycięstwa w pierwszej turze w wyborach na burmistrza, mandat musiał zdać. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież